Kvietimas teikti paraišką Erasmus+ mokymosi vizitui į mokslo ir studijų institucijas programos šalyse 2021-2022 mokslo metais

Sukurta: 28 spalio 2021

Vilniaus universiteto darbuotojus ir darbuotojas kviečiame teikti paraišką Erasmus+ mokymosi vizitui į mokslo ir studijų institucijas programos šalyse 2021-2022 mokslo metais!

ERASMUS+ MOKYMOSI VIZITAS

Kas tai? Tai laikotarpis, kurį universiteto darbuotojas/-a gali praleisti Erasmus+ programoje dalyvaujančioje užsienio aukštojo mokslo institucijoje (arba bet kokioje kitoje organizacijoje) mokymosi tikslais.

Kas gali teikti paraišką? Visi universiteto darbuotojai ir darbuotojos (administracinis ir akademinis personalas)

Galimos  įvairios veiklos: seminarai, dalyvavimas mokymų savaitėje, praktinis stebėjimas, praktinių užsiėmimų laikotarpiai ir pan., išskyrus dalyvavimą konferencijose.

Vizito trukmė: minimali Erasmus+ mokymosi vizito trukmė – 2 dienos, maksimali 5 dienos (neįskaitant kelionės) + 1-2  dienos kelionei.

Priimanti institucija: Erasmus+ programoje dalyvaujanti mokslo studijų institucija (arba bet kokia kita organizacija) bet kurioje ES šalyje, Norvegijoje, Islandijoje, Turkijoje, Serbijoje ar Š. Makedonijoje.

Finansavimas: mokama fiksuota suma kelionei, kurios dydis priklauso nuo atstumo tarp Vilniaus, Kauno ar  Šiaulių ir priimančios institucijos (pagal EK atstumo skaičiuoklę), bei fiksuota suma pragyvenimo išlaidoms, kuri priklauso nuo priimančios institucijos šalies ir vizito trukmės. Daugiau informacijos rasite ČIA >>>.

Paraiškos formą Erasmus+ mokymosi vizitui užsienio mokslo ir studijų institucijoje kviečiame pateikti iki 2021 m. lapkričio 21 d. imtinai. Apie rezultatus būsite informuoti el. paštu lapkričio pabaigoje.

Jei turite klausimų, susisiekite:

Simona Vižinienė

Tarptautinių ryšių skyrius

Tel.  +370 5 268 7048

El. p.

P. S. Norėdami vykti mokymosi vizitui į bet kurią kitą organizaciją, kreipkitės tiesiogiai į Giną Jagelavičiūtę, el. p.: . Paraiškos tokiems vizitams priimamos nuolatos.