Mentorystės programa "Kelrodė žvaigždė" įsibėgėja

Sukurta: 30 spalio 2017

kelrode logo 2Mūsų universitete praėjusią savaitę viešėjo svečias iš Izraelio p. Amos Carmeli, atstovaujantis jau kelis dešimtmečius Izraelyje sėkmingai veikiančią studentų-mentorių organizaciją „Perach“. Savo vizito metu A. Carmeli susitiko su mūsų rektoriumi prof. dr. Artūru Žukausku, bendruomenės reikalų prorektore dr. Birute Švedaite-Sakalauske, partnerystės prorektore dr. Greta Druteikiene, studijų prorektoriumi dr. Valdu Jaskūnu ir iškilmingai pasirašė tarpusavio supratimo memorandumą, patvirtinantį ketinimus glaudžiai bendradarbiauti diegiant mentorystės programą mūsų universitete. Svečias taip pat surengė dviejų dienų mokymus būsimiems mentorių koordinatoriams, kurie nuo 2018 - ųjų metų pradžios pilotinio projekto rėmuose koordinuos mentorių ir vaikų veiklą Lietuvos mokyklose ir vaikų dienos centruose.  Šio projekto idėja – užmegzti draugiškus ryšius tarp studentų ir socialinėje gyvenančių atskirtyje vaikų, padedant jiems mokytis, turiningai leidžiant laisvalaikį ir įkvepiant siekti aukštojo mokslo. Vilniaus universitetas, bendradarbiaudamas su Izraelio ambasada, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Švietimo ir mokslo ministerija inicijuoja studentų mentorių programą „Kelrodė žvaigždė“ ir kviečia prie jos prisijungti studentus ir socialinius partnerius, kurie nėra abejingi savo šalies ateičiai, bei nori prisidėti prie jos socialinio gerbūvio kūrimo. Dėl savanorystės ir bendradarbiavimo prašome kreiptis į vidinės komunikacijos koordinatorių Vilių Alesių el. paštu: