MIDAS bičiulių dienos Vilniaus universitete

Sukurta: 16 lapkričio 2017

Pakviesk savo kolegą užsiregistruoti MIDAS ir kartu išbandykite sėkmę laimėti Vilniaus universiteto bibliotekos įsteigtus prizus – puodelius su dviguba sienele. MIDAS – tai didžiausias ir moderniausias Baltijos šalyse mokslinių tyrimų duomenų archyvas, kuriame galima sukaupti iki 3 petabaitų duomenų.

Kaip tai padaryti?

Dalyvauti gali tik Vilniaus universiteto akademinės bendruomenės nariai:

• jei jau naudojiesi MIDAS ir žinai, kad tavo kolega iš Vilniaus universiteto taip pat norėtų prisijungti, pakviesk jį registruotis MIDAS dabar!
  • jei kartu su bičiuliu dar tik planuojate pradėti naudotis MIDAS, abu užsiregistruokite MIDAS dabar!

puodelis 2MIDAS registruotiems naudotojams skiria 100 GB erdvės saugiam ir patogiam mokslinių tyrimų duomenų tvarkymui. Taip pat sudaro galimybę naudotis įdiegta duomenų analizės (valymo, filtravimo, normavimo, statistinio apdorojimo, dimensijos mažinimo, klasifikavimo, grupavimo, grafinio vaizdavimo ir kt.) priemone DAMIS, publikuojant mokslinių tyrimų duomenis nemokamai gali būti priskiriami unikalūs skaitmeninių objektų identifikacijos numeriai DOI (angl. Digital Object Identifier) ir kt.

Vilniaus universitete vykstančių MIDAS bičiulių dienų metu, 2017 m. lapkričio 16–23 d., vienam iš jūsų – Tau ar Tavo draugui(-ei)/kolegai(-ei) – beliks:

Laimėtojų traukimo dieną abu iš dalyvių turi būti MIDAS registruoti naudotojai ir bent vienas iš jų turi būti tapęs MIDAS naudotoju 2017 m. lapkričio 16–23 d. Burtų keliu išrinksime tris laimingųjų bičiulių poras, kurioms įteiksime prizus – kiekvienam po puodelį.