Nauji dėstytojai bendruomenėje: su(si)tinkam, (susi)pažįstam, sužinom

Sukurta: 02 lapkričio 2016

Spalio paskutinę savaitę Vilniaus universiteto naujiems dėstytojams Personalo direkcija, bendradarbiaudama su Pedagogikos centru, Verslo mokykla, Elektroninių studijų egzaminavimo centru ir Biblioteka, organizavo dviejų dienų įvadinius mokymus.

Apie ką kalbėtasi? VMA2
Po įvadinio rektoriaus prof. Artūro Žukausko pasveikinimo ir strateginių Universiteto tikslų pristatymo naujųjų bendruomenės narių laukė praktinis seminaras apie aktyvaus mokymo(si) būdus bei jų taikymo galimybes dėstytojo darbe.

Taip pat susirinkusieji turėjo galimybę pasigilinti į socialinio suvokimo dėsningumus auditorijoje bei sužinoti, kokiais būdais (de)motyvuojame studentus mokytis. Buvo pateikta informacija, kaip vadovauti studentų baigiamiesiems darbams bei su kokiais iššūkiais susiduriama dėstytojo darbe, dirbant su negalią turinčiais studentais. Informacijos valdymo ypatumus pristatė Vilniaus universiteto biblioteka, o Elektroninių studijų egzaminavimo centras supažindino su elektroninių priemonių naudojimo studijų procese galimybėmis.

Mokymai buvo filmuojami ir bus paskelbti VU VMA (Virtualioje mokymosi aplinkoje). Prieigą prie medžiagos galės gauti visi norintys. Daugiau informacijos suteiks Žmogiškųjų išteklių skyriaus vedėja Viktorija Ivanova ().

VMA1Kaip įvertinta?
Dviejų dienų trukmės mokymuose šiais metais dalyvavo 23 nauji dėstytojai.

Jie taip pat pildė ir vertinimo anketas, kurias apibendrinus:

- organizavimas įvertintas 4,5 iš 5,

- turinys įvertintas            4,3 iš 5.

Net 93 proc. dalyvavusiųjų sutinka, kad tokie mokymai naujiems dėstytojams yra naudingi, todėl norėtų bei rekomenduotų juos tęsti ir ateityje.