Naujoko diena universitete

Sukurta: 06 spalio 2021

DSC 9221

2021 m. rugsėjo 22 d. Vilniaus universiteto  centrinės administracijos Personalo skyriaus komanda sukvietė naujus, tiek akademinius, tiek ir neakademinius darbuotojus į Naujokų dienos renginį. Naujokų diena – viena iš integracijos proceso priemonių, kurios tikslas supažindinti darbuotojus su aktualia informacija ir kolegomis bei aplankyti senuosius Universiteto rūmus. Džiugi žinia, jog į Naujokų dieną atvyko kolegos iš įvairių neakademinių / akademinių padalinių ir fakultetų.

Nauji darbuotojai turėjo galimybę išgirsti Vilniaus universiteto rektoriaus Prof. Rimvydo Petrausko pranešimą apie Universiteto istorijos paslaptis, pažinti Universiteto kultūrą ir vertybes Organizacijos vystymo ir bendruomenės reikalų prorektorės Doc. dr. Ritos Rekašiūtės-Balsienės pranešime, sužinoti Personalo skyriaus vykdomų veiklų spektrą, suprasti sėkmingai integracijai reikalingas priemones ir orientyrus bei išgirsti kitų kolegų pasidalinimą gerąją bei  ilgalaikio darbo Universitete patirtimi. Taip pat Rektorius pristatė ir naujai prie vadovų komandos prisijungusį Kanclerį Raimundą Balčiūnaitį. Naujokų dienos metu kolegos geriau pažino ir vieni kitus, įsitraukdami į pažinimo veiklas. Paaiškėjo, jog kolegų tarpe nemažai darbuotojų, kurie galėtų kitus darbuotojus išmokyti įdomių veiklų - nuo sportinių užsiėmimų, iki pyragų kepimo bei stovėjimo ant galvos. Naujokų dienos dalyviai kartu klausė pranešimų, vaišinosi kava, darė mankštą, pažino vieni kitus, o pabaigoje turėjo puikią progą pavaikštinėti po Vilniaus universiteto Biblioteką ir aplankyti nuostabius kiemelius, kartu su ilgametę patirtį turinčiomis Bibliotekos gidėmis.

Džiaugiamės, kad kiekvienais metais Naujokų dienos dalyvių skaičius tik didėja! Personalo skyriaus komanda nuoširdžiai dėkoja visiems dalyvavusiems, taip pat taria didelį ačiū visiems pranešėjams, kurie savo patirtimi ir įžvalgomis noriai  dalinosi su naujaisiais kolegomis.