Prasideda VU architektūrinio ansamblio Senamiestyje kiemelių tvarkymo darbai

Sukurta: 22 spalio 2020

bibliotekos erdvėsVilniaus universiteto (VU) Turto valdymo ir paslaugų centras informuoja, kad šią savaitę pradedami VU Centrinių rūmų trijų kiemelių tvarkymo ir remonto darbai. Vykdant šiuos darbus galimi su tuo susiję nepatogumai ir ribojimai VU Bibliotekos, K. Sirvydo ir S. Stanevičiaus kiemuose – šie kiemai dalinai tampa statybos aikštelėmis.

Atkreiptinas dėmesys, kad nuo 2020 10 21 S. Stanevičiaus kiemas uždaromas ir perduodamas darbus atliekančiam rangovui (ten galios statybvietės taisyklės – patekimas tik suderinus su rangovu), K. Sirvydo kiemas – uždaromas dalinai, Bibliotekos kieme – užsitveria fasadai. Tuo pačiu Bibliotekos kieme esančioje parkavimo aikštelėje pastatomas atliekų konteineris – jis užims mažąją dalį parkavimo vietų (vos 2). Užtveriamas ir Bibliotekos kiemo fasado šaligatvis, ant šaligatvio atsiranda statybininkų vagonėliai.

Visi darbai, kurie bus atliekami artimiausiu metu VU rūmų ansamblio būklei gerinti, labai reikalingi ir laukti. Suprantama, jie gali sukelti ir tam tikrų nepatogumų. Todėl projekto atstovai labai prašo visų bendruomenės narių kantrybės, o kartu ir bendradarbiavimo, sprendžiant kylančius iššūkius.

Jei kartais atsirastų tiesioginei veiklai – studijoms ar darbui – iškylančių trikdžių, o taip pat – jei pastebėtumėte kokių nors netinkamo elgesio ar veiklos apraiškų iš rangovo ar darbininkų pusės (kaip, kad, pvz., rūkymas ne nustatytose vietose, šiukšlinimas, bet koks kitas netinkamas elgesys), prašome nedelsiant informuoti šio projekto vadovę Rasą Rožanskienę, tel. + 370 686 22623 ar el. p.

Ačiū visiems!