Rektoriaus komanda - 2016/09

Sukurta: 30 rugpjūčio 2016

Rektoriaus komanda - rugsėjisMieli bendruomenės nariai,

kai Universiteto koridoriai prisipildo šurmulio, kiemeliai – klaidžiojančių veidų, o auditorijos – jaunų entuziastingų žmonių, viskas visiems tampa aišku – prasidėjo nauji mokslo metai!

Mūsų studijuojančiųjų bendruomenę papildė apie 3500 būsimųjų bakalaurų ir per 1300 specializacijos ieškančių magistrantų. Vilniaus universitetas išlieka patraukliausia studijų vieta abiturientams, o naujausiais universitetų matomumo internetinėje erdvėje reitingo („Webometrics Ranking of World Universities“) duomenimis – lyderiauja Lietuvoje.

Visgi mūsų vizija perkopia vietines sienas – siekiame būti su pirmaujančiais Europoje. Tai reiškia, kad turime pralenkti patys save – turėti tarptautiniu mastu vertinamą mokslą ir tarptautiniu lygiu pripažįstamas studijas. Viso to nepasieksime neišjudinę nusistovėjusios tvarkos ir mąstymo bei neišbandę naujų kelių. Sudėtinga? Taip. Neįmanoma? „Visada kažkas atrodo neįmanoma tol, kol tu to nepadarai.“ (Nelsonas Mandela)

Vasarą pailsėję grįžtame į auditorijas, laboratorijas, kabinetus ir prie Universiteto reformos. Vieniems tai jau įprasta, o kitiems – mūsų pirmakursiams – viskas nauja ir nepakartojama.

Tad studijuokime su jaunatvišku polėkiu, atradinėkime ir išradinėkime su smalsiu džiugesiu, kurkime Universitetą tokį, kuriuo pasitikime ir kuriuo didžiuojamės!

Jūsų –

Rektorius ir komanda