Rytų kalbų mokykla kviečia į užsiėmimus

Sukurta: 08 rugsėjo 2022

Vilniaus universitete veikianti neformaliojo švietimo programa Rytų kalbų mokykla kviečia visus Universiteto bendruomenės narius dalyvauti kalbų kursų užsiėmimuose rudens trimestre! Rytų kalbų mokykla nuo pat 2002 metų buria susidomėjusius Azijos bei Artimųjų Rytų kalbomis ugdyti pasirinktos kalbos mokėjimo lygį – programoje dalyvaujantys asmenys įsisavina svarbiausias gramatikos struktūras, plečia žodyną, išmoksta rašto sistemą ir padeda pagrindus rašytinio, girdimo teksto supratimui bei gebėjimui bendrauti atitinkama kalba.

Programą sudaro klausytojo pasirinkta kalba (japonų, farsi, hindi, japonų, kinų, korėjiečių, tibetiečių, turkų arba sanskritas), kurią jis mokosi pasirenkamu lygiu (nuo 1 iki 9). Kursai yra organizuojami trimestrais (rudens, žiemos, pavasario ir vasaros), o vieno trimestro apimtis yra 40 akademinių valandų, t.y. 20 paskaitų, kurios dažniausiai vyksta du kartus per savaitę vakarais.

2022 m. rudens trimestre galėsite nuotoliniu būdu mokytis 1-ojo lygio (pradedančiųjų) arabų, hindi, japonų, karaimų, korėjiečių, turkų kalbos arba sanskrito grupėse.

Su preliminariais tvarkaraščiais galite susipažinti šioje nuorodoje: bit.ly/rkm-tvarkarastis.

Registruokitės į kursus: bit.ly/rkm-registracija.