Sveikinimas rugsėjo 1 - osios proga

Sukurta: 30 rugpjūčio 2017

Mieli bendruomenės nariai,

rugsėjis sugrąžina mus visus iš vasaros, jis pradeda rudenį ir dovanoja gražią bei prasmingą Mokslo ir žinių šventę. Universiteto koridoriai ir auditorijos vėl prisipildys žinių ištroškusiais studentais ir pailsėjusiais darbuotojais.

Rugsėjo pirmrugsejis mazasąją mūsų universitetas pasitiks dar labiau sustiprėjęs. Šiemet didžiausioje šalies aukštojoje mokykloje studijuoti pradės 3506 bakalauro ir vientisųjų studijų bei 1254 magistrantūros pirmo kurso studentai. Į pirmosios pakopos valstybės finansuojamas studijų vietas VU šiemet pritraukė 11 proc. daugiau studentų nei pernai. VU rinkosi ir beveik pusė – 723 iš 1449 – į universitetus priimtų „šimtukininkų“.

Pradėdami naujus mokslo metus pasidžiaukime, kad esame vertinami kaip nacionalinis universitetas ir traukos centras šalies abiturientams. Universitetas, visų mūsų pastangomis patenkantis tarp 401-410 geriausių pasaulio universitetų, yra pavyzdys, orientyras, kuriuo galime didžiuotis. Visi kartu galime įrodyti, kad gebame keistis, susitelkti ryžtingiems sprendimams.

Tad ir naują rugsėjį pasitinkant, kolegoms linkime kantrybės, kūrybiškumo ir įkvėpimo. O taip pat – skubioje šių dienų kasdienybėje išsaugoti profesinį pašaukimą pastebėti talento, atkaklumo daigus, padėti jiems stiebtis ir skleistis. Tuo tarpu, visiems bestudijuojantiems – didžiulio noro žinoti, pažinti, domėtis.

Lai šie nauji studijų metai visai Vilniaus universiteto bendruomenei būna prasmingo bendradarbiavimo ir augimo laikas.

Rektorius ir komanda