Vilniaus klubas kviečia studentus dalyvauti premijos už mokslo darbą apie Vilnių konkurse

Sukurta: 03 gegužės 2022

Vilniaus klubas kviečia visų Lietuvos aukštųjų mokyklų magistro ir doktorantūros studijų pakopos studentus dalyvauti Vilniaus klubo premijos konkurse už studento mokslo darbą apie Vilnių.

Premija, kurią Vilniaus klubas įsteigė 2021 m., skiriama už visų mokslo sričių (gamtos, technologijų, medicinos ir sveikatos, žemės ūkio, socialinių ir humanitarinių) mokslo darbus, tiriančius Vilniaus istoriją, miesto ir miestiečių gyvenimą, arba projektus, skirtus Vilniaus gerovei ir plėtrai. Konkurse kviečiami dalyvauti visų Lietuvos aukštųjų mokyklų magistro ir doktorantūros studijų pakopos studentai. Apgintus studentų darbus konkursui gali siūlyti visos Lietuvos mokslo ir studijų institucijos, studentų darbų vadovai. Darbus taip pat gali teikti autorių kolektyvai. Premijos dydis – 1000 eurų.

Darbus vertins Vilniaus klubo narių komisija ir pakviesti ekspertai.

Darbus konkursui galima pateikti iki 2022 m. birželio 30 d. adresu Vilniaus klubas, Trakų g. 2, Vilnius, arba el. paštu

Konkurso nuostatai:  https://www.vilniausklubas.lt/lt/veikla/.html

Skelbti studentų mokslo darbų konkursą kilo pasitinkant Vilniaus miesto 700 metų jubiliejų. „Tikimės, kad šis konkursas paskatins visų Lietuvos aukštųjų mokyklų įvairių mokslo sričių studentus domėtis Vilniumi, jo gyvenimu, plėtros galimybėmis“, sako Vilniaus klubo Tarybos narė prof. A. Pūrienė.

2021 m. konkurso laureatu tapo Vilniaus Gedimino technikos universiteto Architektūros fakulteto Urbanistikos katedros studentas Edvin Voiskunovič, pateikęs magistro darbą Pramonės reevoliucija. Adaptyvus konversinių teritorijų pertvarkymas posovietiniame mieste“ (vadovas dr. Matas Cirtautas).

Šių metų Vilniaus klubo premija bus įteikta 2022 m. spalio 7 d., tradiciškai minint Vilniaus klubo įsteigimo datą.

Apie Vilniaus klubąhttps://www.vilniausklubas.lt/lt/

Daugiau informacijos: