Vilniaus universiteto inovacijų klubo diskusija ,,Mokslo sprendimai 360°: 3D spausdinimas ir odontologija."

Sukurta: 01 liepos 2021

Inovacijų klubo vinjetėVilniaus universiteto bendruomenės narius, neabejingus mokslo ir technologijų naujovėms, kviečiame jungtis prie Inovacijų klubo -  mokslo ir verslo tinklaveikos platformos.  . Inovacijų klubas supažindins su universitete kuriamais mokslu grįstais sprendimais kvies akademinę ir verslo bendruomenę diskutuoti apie šiandienos aktualijas, kartu ieškoti bendrų sąsajų ir galimų bendradarbiavimo taškų.  Tad Inovacijų klubo renginiai – gera proga bent trumpam ištrūkti iš savų darbų verpeto, susitikti su kolegomis bei pasisemti įkvėpimo būsimiems moksliniams tyrimams. Na, o visiems, besidomintiems mokslu, Inovacijų klubas padės sekti Vilniaus universiteto mokslo ir inovacijų pulsą.

Pirmojo nuotolinio Inovacijų klubo susitikimo tema -  ,,Mokslo sprendimai 360°: 3D spausdinimas ir odontologija." Abi šias sritis vienija lazerine 3D spausdinimo technologija kuriami dirbtinio kaulo implantai, pasižymintys pažangiu  biosuderinamumu. Šią technologiją vysto diskusijos pašnekovai:  VU Medicinos fakulteto Odontologijos instituto profesorius dr. Vygandas Rutkūnas bei VU Fizikos fakulteto Lazerinių tyrimų centro profesorius dr. Mangirdas Malinauskas.

Susitikimas vyks, liepos 2 d. 10:00 MS Teams platformoje.

Registracija į renginį: https://docs.google.com/forms/d/1USazpmZ-185d1FcOwgYnoS_Ko82EwFLmQnYvE13UaYo/edit.  Prisijungimo nuoroda į renginį bus atsiųsta Jūsų nurodytu el.paštu likus dienai iki renginio.

Daugiau informacijos apie  planuojamus Inovacijų klubo renginius bei VU mokslo ir inovacijų naujienas – „Innovations@VU” naujienlaiškyje.