Vilniaus universiteto leidykla pristato naujieną: mokomoji ir metodinė priemonė „Krešėjimo sistemos diagnostikos ir gydymo laboratorinė kontrolė“

Sukurta: 16 gruodžio 2020

kresejimo sistemos 3DVilniaus universiteto leidykla ir Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas kviečia susipažinti su prof. Daliaus Jatužio, prof. Giedriaus Davidavičiaus, doc. dr. Editos Kazėnaitės, prof. Algirdo E.Tamošiūno mokomąja ir metodine priemone „Krešėjimo sistemos diagnostikos ir gydymo laboratorinė kontrolė“, parengta pagal Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto

Biomedicinos mokslų instituto ir Klinikinės medicinos instituto 2018 m. lapkričio 29 d. mokslinės-praktinės konferencijos „Embolinio insulto diagnostikos ir gydymo naujovės“ medžiagą.

Ši glausta mokomoji ir metodinė priemonė padės įvairių specialybių gydytojams ir vadovams

naujai pažiūrėti į visose daugiaprofilinėse Lietuvos asmens sveikatos priežiūros įstaigose atsiveriančias šiuolaikines antikoaguliantų poveikio monitoravimo galimybes.

Knygelę „Krešėjimo sistemos diagnostikos ir gydymo laboratorinė kontrolė“ galite įsigyti knygynuose „Akademinė knyga“, „Eureka!“, el.knygynuose patogupirkti.ltknygos.lthumanitas.lt.