VU Kapelionas ir Sielovados komanda kviečia į gruodžio mėnesį organizuojamas veiklas ir siūlo Advento laikotarpį išgyventi drauge!

Sukurta: 24 lapkričio 2020

• Biblijos studijos – nuo gruodžio 3, ketvirtadieniais 19 val. studentai studentams dovanos aštuonių nuotolinių susitikimų Biblijos studijų ciklą (dalyvių skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija).
  • Rarotinės mišios - gruodžio 2, 9, 16 ir 23 dienomis – keturis Advento trečiadienius kviesime pradėti rytinėmis Šv. Mišiomis žvakių šviesoje VU Šv. Jonų bažnyčioje. Laikas: 7 val. 15 Po mišių linkėsime gražios dienos vaišindami gardžia kava bei kruasanais!
  • „Advento vakaras“ – šiais metais, deja, bet VU Kapelionas dėl susiklosčiusios epidemiologinės situacijos negalės, kaip įprasta Advento metu, lankytis VU fakultetuose, tačiau susitikimas su Universiteto bendruomene tikrai įvyks! Kapelionas Eugenijus Puzynia SJ kartu su Sielovados komanda kvies pasimatyti, susipažinti ir pabendrauti virtualiai. Renginio data: gruodžio 15 d. 18 val., vieta: MS Teams.
  • „Advento mintys“ – kiekvieną Advento šeštadienio vakarą Facebook VU Kapeliono puslapyje Sielovados komandos nariai kvies bent trumpam patirti Advento ramybę dalindamiesi trumpais Evangelijos apmąstymais.

Daugiau informacijos apie visus artėjančius renginius ieškokite VU Kapelionas Facebook puslapyje.

Laukime Kalėdų kartu!