VU leidykla kviečia į knygų skaitytojų, rašytojų ir leidėjų šventę!

Sukurta: 12 vasario 2020

coverleidyklaVasario mėn. 20–23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyks 21-oji Vilniaus knygų mugė – didžiausias tokio pobūdžio renginys Baltijos šalyse ir vienas svarbiausių Lietuvos kultūrinių renginių. Atšventusi savo dvidešimtmetį, 2020 metus Vilniaus knygų mugė pasitinka su Jono Meko mintimi „Gyventi reikia be formulių, reikia būti atviram“.

Vilniaus universiteto leidykla visus skaitančiuosius ir rašančiuosius kviečia užsukti į 3.01 stendą (3 salė) ir dalyvauti VU leidyklos autorių knygų pristatymuose (žr. sąrašą).

Vasario 20 d.(ketvirtadienis)

14 val., konf. salė 3.1. Zenono Butkaus monografijos „Tarp Trečiojo Reicho ir Trečiosios Romos“ pristatymas. Dalyvauja autorius, Norbertas Černiauskas, Česlovas Laurinavičius, Rimantas Jokimaitis.

16 val. konf. salė. 3.1. Kolektyvinės monografijos „Teisėjų elgesio ir įvaizdžio socialinė percepcija“ pristatymas. Dalyvauja Gintaras Kryževičius, Gintautas Valickas, Salvija Mulevičienė, Jonas Prapiestis.

17 val. konf. salė 5.3. Albumo „Žemės menas Vilniaus universiteto botanikos sode“ (sud. Inga Raubaitė) pristatymas. Dalyvauja sudarytoja, Aida V. Dobkevičiūtė, Natalja Učvatova, Andrius Pulkauninkas, Algis Sprindžiūnas, Erikas Siliuk.

18 val. konf. salė 3.1. Irenos Smetonienės, Mariaus Smetonos, Kristinos Rutkovskos monografijos „Kalba. Tauta. Valstybė“ pristatymas. Dalyvauja autoriai, Vytautas Kardelis, Audrys Antanaitis.

Vasario 21 d. (penktadienis)

17 val. konf. salė 3.2. Ritos Šerpytytės monografijos „Tikrovės spektrai. Vakarų nihilizmas tarp diagnozės ir teorijos“ pristatymas. Dalyvauja autorė, Arūnas Gelūnas, Gintautas Mažeikis, Mintautas Gutauskas.

17 val. konf. salė 1.3. Kolektyvinės monografijos „Vilniaus pilių fauna nuo kepsnio iki draugo“ pristatymas. Dalyvauja Povilas Blaževičius, Neringa Dambrauskaitė, Giedrė Piličiauskienė, Saulius Rumbutis, Toma Zarankaitė-Margienė.

17 val. stende 3.01. Su skaitytojais susitinka A.J. Greimo knygos Apie viską ir nieką: žmogus, visuomenė, kultūra“ parengėja Jūratė Levina.

19 val. Rašytojų kampas. Birutės Jasiūnaitės knygos „Lietuvių velniavardžiai“ pristatymas. Dalyvauja autorė, Vilma Zubaitienė, Bronė Stundžienė.

Vasario 22 d. (šeštadienis)

10.15 val. konf. salė 5.5. Ginos Kavaliūnaitės knygos Samuelio Boguslavo Chylinskio Biblija. II tomas“ pristatymas. Dalyvauja autorė, Darius Kuolys, Vytautas Ališauskas, Mintautas Čiurinskas, Šarūnas Leonavičius.

12 val. konf. salė 3.2. Deimanto Jastramskio monografijos „Žiniasklaidos politika Lietuvoje“ pristatymas. Dalyvauja autorius, Natalija Arlauskaitė, Lauras Bielinis.

11 val. stende 3.01. Su skaitytojais susitinka knygos „Baudžiamoji teisė. Bendroji dalis. I knyga“ autoriai: Gintaras Švedas, Jonas Prapiestis, Armanas Abramavičius.

13 val. stende 3.01. Su skaitytojais susitinka knygos „Tirti pagal grindžiamąją teoriją“ bendraautorė ir sudarytoja Birutė Švedaitė-Sakalauskė bei kiti knygos autoriai.

14 val. stende 3.01. Su skaitytojais susitinka knygos „Teisės istorija“ autorius Jevgenij Machovenko ir knygos „Viešųjų finansų teisė“ bendraautoris Bronius Sudavičius.

Vasario 23 d. (sekmadienis)

12 val. konf. salė 3.1. Ingos Zakšauskienės knygos „Radijo vilties desantas. Vakarų radijo transliacijos į sovietinę Lietuvą“ pristatymas. Dalyvauja autorė, Arvydas Anušauskas, Rimas Bružas.

14 val. konf. salė 3.1. Violetos Žalgevičienės, Janinos Tutkuvienės knygos „Decanissimus profesorius Salezijus Benignas Pavilionis“ pristatymas. Dalyvauja autorės, Algimantas Pavilonis, Algirdas Utkus, Irena Balčiūnienė.

Būkime kartu su knyga Lietuvoje ir pasaulyje!