VU leidykla kviečia į knygų skaitytojų, rašytojų ir leidėjų šventę!

Sukurta: 17 vasario 2022

Mes dalyvaujame2. Tinkamas

Vasario mėn. 24-27 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyks 22-oji Vilniaus knygų mugė – didžiausias tokio pobūdžio renginys Baltijos šalyse ir vienas svarbiausių Lietuvos kultūrinių renginių. Šių metų Vilniaus knygų mugės tema – „Vaizdas kaip tekstas“.

Vilniaus universiteto leidykla visus skaitančiuosius ir rašančiuosius kviečia užsukti į 3.01a stendą (3 salė) ir dalyvauti VU leidyklos autorių knygų pristatymuose (žr. sąrašą).

Vasario 24 d. (ketvirtadienis)

14 val. Konferencijų salė 1.2. Viktor Denisenko knygos „Propagandos apsupty“ pristatymas. Dalyvauja: Donatas Puslys, Viktor Denisenko, Mantas Martišius, Nerijus Maliukevičius.

17 val. Konferencijų salė 1.2. Irenos Smetonienės, Mariaus Smetonos, Kristinos Rutkovskos monografijos „Žemė. Motina. Duona“ pristatymas. Dalyvauja: Vytautas Kardelis, Irena Smetonienė, Marius Smetona, Kristina Rutkovska.

Vasario 25 d. (penktadienis)

11 val. Konferencijų salė 5.5. Ingos Raubaitės sudaryto albumo „Aplinkos menas Vilniaus universiteto botanikos sode“ pristatymas. Dalyvauja: Inga Raubaitė, Aušra Jasiukevičiūtė, Aida V. Dobkevičiūtė.

13 val. stende 3.01a. Su skaitytojais susitinka monografijos „Martynas Jankus. Tautos vienytojas ir lietuvių spaudos kūrėjas“ autorius Domas Kaunas.

15 val. stende 3.01a. Su skaitytojais susitinka „Aiškinamojo geografijos terminų žodyno“ sudarytojos Dovilė Krupickaitė ir Genovaitė Kynė.

20 val. 15 min. forumas. Mintauto Gutausko monografijos „Žmogus ir gyvūnas. Antropologinis skirtumas fenomenologinėje hermeneutinėje filosofijoje“ bei Mintauto Gutausko, Vaivos Daraškevičiūtės, Gianluca Cuozzo ir Danutės Bacevičiūtės monografijos „Gamtos transformacijos: modernybė ir antropocenas“ pristatymas. Dalyvauja: Mintautas Gutauskas, Vaiva Daraškevičiūtė, Danutė Bacevičiūtė, Rita Šerpytytė, Jolanta Saldukaitytė.

Vasario 26 d. (šeštadienis)

12 val. Konferencijų salė 5.5. Juozapo Blažiūno monografijos „Kinematografas, kino kronikos ir kitos istorijos Lietuvoje iki 1915 m.“ pristatymas. Dalyvauja: Juozapas Blažiūnas, Audrius Dambrauskas, Sonata Žalneravičiūtė, Arvydas Pakštalis, Norbertas Černiauskas.

14 val. Konferencijų salė 1.3. Arūno Sverdiolo sudarytos knygos „Algirdas Julius Greimas. „Pokalbiai“ pristatymas. Dalyvauja: Jūratė Levina, Arūnas Sverdiolas, Saulius Žukas.

Vasario 27 d. (sekmadienis)

13 val. Konferencijų salė 1.3. Anželikos Smetonienės, Mariaus Smetonos, Manto Milinavičiaus knygos „Lietuvių skalikai“ pristatymas. Dalyvauja: Anželika Smetonienė, Marius Smetona, Mantas Milinavičius, Povilas Blaževičius.

Būkime kartu su knyga Lietuvoje ir pasaulyje!