VU SSC savanoriai: Sustojame tik pasiekę tikslą!

Sukurta: 19 spalio 2017

SSC savanoriai Mes nesustojam kai pavargstamVU SSC savanoriai: Sustojame tik pasiekę tikslą!

Nuo š. m. vasario mėnesio VU Sveikatos ir sporto centre - ryški naujovė. Skleisti sveiko gyvenimo būdo idėjas Vilniaus universitete padeda šauni, pirmą kartą VU SSC istorijoje suburta savanorių komanda.

Aktyvūs ir sportiški bakalauro studentai iš Chemijos ir geomokslų fakulteto, Ekonomikos fakulteto, Filologijos fakulteto, Gyvybės mokslų centro, Komunikacijos fakulteto, Matematikos ir informatikos fakulteto, Teisės fakulteto bei Užsienio kalbų instituto rugsėjo 1 d. užbaigė savo pirmąją savanoriavimo kadenciją, tačiau dalis jų pasiliko ir šįkart jau patys kviečia prisijungti prie komandos naujus narius.

Spalio 23 d. 18 val. Saulėtekio al. 2 205 kab. vyksiančiame pažintiniame susitikime naujai atvyksiančiųjų lauks savanorio marškinėliai su užrašu „Mes nesustojame, kai pavargstame – sustojame tik pasiekę tikslą!“, linksmas ir energingas kolektyvas, o taip pat sąrašas veiklų, kuriomis kiekvienas galime prisidėti prie fizinės, psichologinės bei socialinės sveikatos kūrimo Vilniaus universitete.

Ligšiol savanorių komandą galėjote sutikti tokiuose renginiuose kaip „Sveikatos diena“ bei „Rektoriaus taurės“ varžybos, SSC korespondentų paruoštuose interviu su sportą mylinčiais universiteto studentais, vasariniam projektui „Universitetų vasaros iššūkis“ dedikuotuose trumpuose video kūriniuose.

Savanorio iš Chemijos ir geomokslų fakulteto Andriaus Rutkausko filmuose pamatysite vaizdžiai įamžintą savanorės iš Matematikos ir informatikos fakulteto Loretos Michnovič treniruočių minutę fechtavimosi salėje, o taipogi keletą akimirkų iš sunkumų kilnotojo savanorio iš Ekonomikos fakulteto Eimanto Semėno treniruočių.

Susipažinti su visais pavasario semestro savanoriais galite čia: http://www.ssc.vu.lt/apie-centra/ssc-komunikacijos-atstovai-universitete

Naują kvietimą savanoriauti rasite čia: http://www.ssc.vu.lt/apie-centra/savanoriauk