• Aprašymas Vilniaus universiteto Gyybės mokslų centro (VU GMC) fojė ir VU Zooologijos muziejuje veikia profesoriui Ričardui Kazlauskui (1927–2014) skirta paroda „Kaip tampama gamtininku ir ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Karininko kryžiaus nominantu?“Parodoje, parengtoje garsaus gamtininko, zoologo, televizijos laidų vedėjo 90-mečiui, eksponuojama jo tvarkyta ir papildyta įspūdinga Lietuvos drugių kolekcija, jo apdovanojimai, nuotraukos, piešiniai, vaizdai iš ekspedicijų, kasdienių darbų, profesoriaus disertacija ir jos gynimo akimirkos, jo studentų darbai, taip pat daugybė gyvūnų, surinktų ekspedicijose arba profesoriui atneštų miestiečių, iškamšų. Mokslininką primena ir garsiosios jo vestos laidos „Langas į gamtą“, su kuria užaugo ne viena karta, ištraukos.
    Organizuoja Gyvybės mokslų centras
    Vieta GMC fojė ir Zoologijos muziejus
    Kontaktai Doc. Grita Skujienė
    Pradžia 2017-09-18
    Pabaiga 2017-12-31
    Tipas Paroda
  • Aprašymas Mieli mūsų sodo lankytojai,Džiaugiamės, kad lankotės VU Botanikos sode, mėgaujatės mūsų augalais ar dalyvaujate renginiuose. Galbūt, besilankydami esate fotografavę aplinką, save arba draugus ? Jeigu dar ne – tai čiupkite mobilųjį telefoną ar fotoaparatą ir skubėkite fotografuoti, nes mes turime gerą naujieną, kadangi kviečiame dalyvauti FOTO KONKURSE–PARODOJE „MANO AKIMIRKOS VU BOTANIKOS SODE“ !Dalyvauti gali visi: maži ir dideli, profesionalai ir mėgėjai, svarbiausia – kad nuotrauka būtų fotografuota pas mus.Siųskite 1–5 nuotraukas iki 2017 m. gruodžio 31 dienos, fotografuotas VU Botanikos sode (Kairėnuose arba Vingio skyriuje). Jūsų nuotraukomis pasidalinsime mūsų sodo interneto svetainėje bei Facebook’o paskyroje. Kas savaitę bus skelbiama „Savaitės nuotrauka“, surinkusi daugiausiai lankytojų "like" (patinka) Facebook’e arba el. paštu balsų. Po konkurso šios ir mūsų darbuotojų atrinktos nuotraukos bus eksponuojamos fotoparodoje VU Botanikos sodo Muziejuje, į kurios atidarymą pakviesime visus konkurse dalyvavusius fotografus.Lauksime jūsų nuotraukų iki 2017.12.31 el. paštu: arba Botanikos sodo Facebook’e žinute. Parašykite jūsų vardą, amžių (nebūtina), kada fotografuota nuotrauka ir ar esate mėgėjas (-a) ar profesionalas (-ė).Sėkmės konkurse ir iki susitikimo fotografijų parodoje !
    Organizuoja Botanikos sodas
    Vieta VU Botanikos sodas
    Kontaktai Edita Jakubauskaitė
    Pradžia 2017-09-18 10:00