• Aprašymas Rugsėjo 2–6 d. kviečiame visus pirmakursius dalyvauti Vilniaus universiteto (VU) integracijos savaitėje #StudentAUK.Įvadinės savaitės metu pirmakursiai susipažins su VU bendruomene, studijomis, VU veikiančiomis organizacijomis, laisvalaikio ir sporto klubais ir biblioteka. Taip pat vyks susitikimai su VU Studentų atstovybe, bus galima išgirsti įkvepiančias alumnų sėkmės istorijas, o norintieji turės išskirtinę galimybę dalyvauti VU muziejaus rengiamose ekskursijose senuosiuose VU rūmuose.Rugsėjo 2 d. pirmakursiai susipažins su savo studijų kuratoriais. Vėliau visa VU bendruomenė dalyvaus tradicinėje eisenoje Gedimino prospektu nuo Seimo rūmų iki VU Didžiojo kiemo, kuriame lauks VU vadovų ir svečių sveikinimai, pirmakursių priesaika ir koncertas.Rugsėjo 3–6 d. visų padalinių studentai kviečiami dalyvauti integracijos savaitės programos veiklose, vyksiančiose visuose VU padaliniuose, taip pat ir šventiniame koncerte rugsėjo 5 d. – pirmakursiai raginami dalyvauti visose programos dalyse, kadangi tai yra išskirtinė proga per labai trumpą laiką susipažinti su visu VU.Visą integracijos savaitės programą rasite www.studentauk.vu.lt.
    Organizuoja Bendruomenės vystymo skyrius
    Vieta Vilniaus universitetas
    Kontaktai Vilius Alesius, tel. 8 5 2398799
    Pradžia 2019-09-02 08:00
    Pabaiga 2019-09-06 18:00
    Tipas Pristatymas
    Papildoma informacja http://www.studentauk.vu.lt
  • Aprašymas

Vilniaus universitetostudijų metų pradžios šventės RENOVATIO STUDIORUM programa

9.30 val. – Vilniaus universiteto vėliavos pakėlimas Bibliotekos kieme.

10.00–13.30 val. – studijų metų pradžios renginiai padaliniuose.

14.45 val. – Vilniaus universiteto darbuotojų, studentų ir alumnų eisena į universiteto centrinius rūmus, Didįjį kiemą (Universiteto g. 3), nuo Lietuvos Respublikos Seimo rūmų.

15.30–16.30 val. – iškilminga studijų metų pradžios RENOVATIO STUDIORUM ceremonija universiteto Didžiajame kieme.

18.30 val. – šv. Mišios akademinei bendruomenei Vilniaus arkikatedroje bazilikoje (šv. Mišioms vadovaus Vilniaus arkivyskupas Gintaras Grušas).

19.30 val. – Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčios Gospel choro koncertas Vilniaus arkikatedroje bazilikoje (Katedros a. 2).

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Organizuoja Bendruomenės vystymo skyrius
    Vieta Vilniaus universiteto centriniai rūmai, padaliniai
    Kontaktai Edita Kirlytė, tel. (8 5) 268 7001