• Aprašymas

  Šiais metais sukanka 450 metų, kai Lietuvoje įsikūrė Jėzaus Draugija – jėzuitai. Minėdama šią sukaktį, Vilniaus universiteto biblioteka visuomenei pristato parodą „Unus non sufficit orbis: Vieno pasaulio negana“.

  Jėzuitų misijos sukakčiai skirtoje parodoje bus pateikiami Vilniaus universiteto bibliotekos fonduose saugomi spaudiniai ir rankraščiai, atskleidžiantys jėzuitų misijas nuo XVI a. iki XVIII a. Ekspozicija suskirstyta į keturias dalis, kurių pavadinimai apibūdina misionierių veiklas įvairiuose regionuose.

  Organizuoja Biblioteka
  Vieta VU bibliotekos Baltojoje salėje (Universiteto g. 3, IV a.)
  Kontaktai Kontaktai nenurodyti
  Pradžia 2019-10-31 09:00
  Pabaiga 2019-12-31 17:00
  Tipas Paroda
  Papildoma informacja Renginio nuoroda
 • Aprašymas

  Per pastaruosius porą dešimtmečių internetas ir socialinė žiniasklaida atnešė reikšmingų pokyčių darbo vietoje. Darbdaviai ir darbuotojai vienas kitą susiranda internete, o darbo jėga yra judresnė, įvairesnė, labiau paplitusi. Tuo pat metu perėjimas prie informacinės ekonomikos pakeitė darbo pobūdį. Įmonės labiau naudojasi laikinaisiais darbuotojais ir samdo išorės paslaugas. Šie pakeitimai padidino konfidencialios informacijos identifikavimo ir apsaugos svarbą ir padarė ją sudėtingesnę. Profesorės skaitomas kursas bus sutelktas į sudėtingas teisines problemas, lydinčias šiuos pokyčius.

  Vizituojanti profesorė iš JAV Lisa Renee Pomerantz turi daugiau nei trisdešimt metų teisinės ir ginčų sprendimo patirties.

  Paskaitos anglų kalba.

  Organizuoja Teisės fakultetas
  Vieta VU Teisės fakultetas, 302 aud. (Saulėtekio al 9, I rūmai, Vilnius)
  Kontaktai Kontaktai nenurodyti
  Pradžia 2019-10-28 15:00
  Pabaiga 2019-11-08 17:00
  Tipas Paskaita
  Papildoma informacja Renginio nuoroda
 • Aprašymas VU Užsienio kalbų institutas ir VU biblioteka maloniai kviečia į tarptautinio patarlių projekto „Kol gyveni, tol ir mokaisi“ piešinių parodos atidarymą spalio 15 d., antradienį, 16 val. VU bibliotekos Direkcijos koridoriuje (III a., Universiteto g. 3). Bus pristatyta penktoji patarlių rinktinė „Lietuvių-norvegų patarlės. Kol gyveni, tol ir mokaisi. Litauisk-norske ordtak. En lærer så lenge en lever“ (išleido VšĮ „Pamėginčius). Knygą iliustravo vaikai iš Lietuvos ir Norvegijos. Lietuviškas patarles piešė vaikai iš Rokiškio rajono Obelių vaikų globos namų, Molėtų vaikų savarankiško gyvenimo namų, Dusetų meno mokyklos, Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro, o jų norvegiškus atitikmenis iliustravo mokiniai iš Stokksund ir Rotvoll mokyklų Norvegijoje. Šiais metais prestižinėje tarptautinėje Londono knygų mugėje projektas buvo nominuotas „Iternational Excellence Awards 2019“ tarp trijų geriausių pasaulyje kategorijoje „Educational Learning Recourses“.
  Organizuoja Biblioteka
  Vieta VU bibliotekos Direkcijos koridorius (III a.)
  Kontaktai Snieguolė Misiūnienė, tel. 2687103
  Pradžia 2019-10-15 16:00
  Pabaiga 2019-11-08
  Tipas Paroda
  Papildoma informacja Daugiau informacijos
 • Aprašymas Parodos "Istorijos apie vikingus plakatuose" autorius Tomas Jacobsenas gimė 1965 m. Kopenhagoje. Baigė Danijos Aarhus Verslo mokyklą ir dirbo pardavimų ir marketingo srityje. Menas, kultūra ir kelionės visada buvo jo aistra, tad nestebina, kad jis turistams Danijoje nusprendė pasiūlyti kitokius suvenyrus – plakatus vikingų tema, sukurtus minimalizmo principais.
  Organizuoja Tarptautinių ryšių skyrius
  Vieta Vilniaus universiteto centrinių rūmų antro aukšto koridoriuje (Universiteto g. 3, Vilnius).
  Kontaktai Raimonda Markevičienė, tel. +370 5 2687182
  Pradžia 2019-10-05 09:00
  Pabaiga 2019-11-05 15:00
  Tipas Paroda
  Papildoma informacja Plačiau apie autorių ir parodą
 • Aprašymas Maloniai kviečiame į Ievos Eimutytės-Mikelkevičienės parodą „Aš paėmiau dažų...“. Paroda iki 2019 m. lapkričio mėnesio bus eksponuojama VU Medicinos fakulteto (M. K. Čiurlionio g. 21/27, Vilnius) II aukšte, prie Didžiosios auditorijos. Kartu pasidžiaukime meno galia ir atraskime savyje norą kurti! O tada... tiesiog paimkime dažų!
  Organizuoja Medicinos fakultetas
  Vieta Medicinos fakultetas
  Kontaktai Lina Kocienė, tel. 239 8702
  Pradžia 2019-09-10
  Pabaiga 2019-11-02
  Tipas Paroda
  Papildoma informacja https://bit.ly/2kuvH98
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos