• Aprašymas Jėzuitų misijos sukakčiai skirtoje parodoje pateikiami Vilniaus universiteto bibliotekos fonduose saugomi spaudiniai ir rankraščiai, atskleidžiantys jėzuitų misijas nuo XVI a. iki XVIII a. Ekspozicija suskirstyta į keturias dalis, kurių pavadinimai apibūdina misionierių veiklas įvairiuose regionuose.
  Organizuoja Biblioteka
  Vieta Baltoji salė, Universiteto g. 3
  Kontaktai Snieguolė Misiūnienė, tel. 2687103
  Pradžia 2020-01-14
  Pabaiga 2020-02-21
  Tipas Paroda
  Papildoma informacja https://biblioteka.vu.lt/apie/naujienos/931-vu-bibliotekoje-atidaroma-jezuitu-sukakciai-skirta-paroda
 • Aprašymas Laukimas, mirtis, gavimas tai - esminiai donorystės etapai, kurie visuomet turės priešpriešą: pozityvo ir negatyvo, laukiančiųjų ir mirusiųjų, mirties ir gimimo, sprendimo ir nežinios.
  Organizuoja Medicinos fakultetas
  Vieta Medicinos fakulteto II aukšto koridorius (prie Didžiosios auditorijos)
  Kontaktai Irma Kušeliauskaitė, tel. 239 87 43
  Pradžia 2019-11-26
  Pabaiga 2020-02-02
  Tipas Paroda
  Papildoma informacja https://bit.ly/2QQcnkq
 • Aprašymas Medicinos fakultete vyksta baltymų kristalografės dr. Giedrės Tamulaitienės paroda “Struktūrų istorijos”. Čia demonstruojamos realios bakterijų antivirusinių sistemų baltymų ir jų kompleksų struktūros, atskleidžiama informacija apie konkretaus baltymo aminorūgščių išsidėstymą erdvėje. Paveikslėliai taip pat suteikia žinių apie baltymų formą, jų funkciją, evoliucinius ryšius tarp baltymų bei padeda suprasti ligų priežastis ir sukurti naujus vaistus.
  Organizuoja Medicinos fakultetas
  Vieta Medicinos fakultetas, M.K. Čiurlionio 21
  Kontaktai Irma Kušeliauskaitė, tel. 239 87 43
  Pradžia 2019-11-19
  Pabaiga 2020-02-03
  Tipas Paroda
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos