• Aprašymas Dalia Kerpauskienė tekstilinius gobelenus pradėjo kurti nuo 1980 m. Yra surengusi apie 50 personalinių parodų Lietuvoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Suomijoje. JAV. Jos kuriami gobelenai – tai individualia technika atlikti tekstiliniai darbai. Visi jie yra vienetiniai, nepakartotini. Autorė nuolat ieško naujų kompozicijų ir spalvų derinių. Turi ir savo darbo technologinių paslapčių. D. Kerpauskienė – aktyvi visuomenininkė, dalyvauja švietėjiškoje veikloje, Lietuvos universitetų moterų asociacijos (LUMA) valdybos narė. Lietuvos tautodailininkų sąjungos narė.
    Organizuoja Biblioteka
    Vieta VU bibliotekos galerija (III a.)
    Kontaktai Snieguolė Misiūnienė, tel. 2687116
    Pradžia 2021-12-09
    Pabaiga 2022-01-30
    Papildoma informacja Daugiau informacijos
  • Aprašymas Šių metų gruodžio 1 d. atidaryta paroda „Vilniaus universiteto psichologijos katedrai 50“, skirta atskiros psichologijos katedros VU įkūrimo 50-oms metinėms ir dviejų Psichologijos katedros ir instituto ilgamečių darbuotojų prof. Albino Bagdono ir prof. Danutės Gailienės jubiliejams.Paroda vyksta Bibliotekos Mažojoje ekspozicijoje XXI–XXII (Universiteto g. 3, III a.), jos eksponavimo metu bus galima susipažinti su psichologų pirmaisiais darbais VU, ne tik su prof. A. Bagdono ir prof. D. Gailienės veikalais, bet ir daugiau sužinoti apie jų pomėgius ir veiklas. Paroda veiks iki 2022 sausio 31 dienos.
    Organizuoja Filosofijos fakultetas
    Vieta VU bibliotekos Mažojoje ekspozicijoje XXI–XXII (Universiteto g. 3, III a.)
    Kontaktai Kontaktai nenurodyti
    Pradžia 2021-12-02
    Pabaiga 2022-01-31
    Papildoma informacja Plačiau
  • Aprašymas

Medicinos fakultete eksponuojama lietuvių kilmės JAV gydytojo neurologo dr. Audriaus V. Plioplio paroda „Meniniai minties tyrinėjimai“.

Autorius savo darbuose tyrinėja mąstymo ištakas, sąmonę. Iš kur atsiranda sąmoningumas? Kaip mes suvokiame save ir artimus žmones? Kas daro mus žmonėmis?

Organizuoja Medicinos fakultetas
    Vieta Medicinos fakulteto I - jo aukšto koridorius