• Aprašymas Sausio 25 d. 15 val. kviečiame visus į viešą paskaitą „Išmanioji psichologija: psichikos sveikatos stiprinimo inovacijos“, kurią organizuoja VU Psichotraumatologijos centras.

Paskaitos metu dr. Inga Truskauskaitė-Kunevičienė pristatys naujausių internetinių intervencijų tyrimų rezultatus.

Organizuoja Psichologijos institutas
    Kontaktai Kontaktai nenurodyti
    Pradžia 2022-01-25 15:00
    Pabaiga 2022-01-25 16:30
    Tipas Paskaita
    Papildoma informacja Prisijungti prie paskaitos
  • Aprašymas

„Iš rašymo nepragyvensi”, „susirask normalų darbą, o menus pasilik laisvalaikiui”, „dar vienas grafomanas ir taip tų tekstų per akis”, – kažkur girdėta? Pamirški tai, ką Tau pasakojo nerašantys. Pasivaikščiokime baltojo triušio ola ir drauge permąstykime realybę.

Geriems rašytojams šiandien rinkoje galimybių apstu, tad kodėl tiek bijančių kurti? Nuo ko pradėti rašymo kelionę ir kaip sugrįždami į istorijų pasakotojo prigimtį padedame kitiems bei sau? O startavus – ką rašančiajam gali duoti įsiliejimas į bendruomenes ir kaip iš saviraiškos persikelti į literatūros kūrybą?

Į šiuos ir kitus kilusius klausimus apie rašymą kaip terapiją ir literatūros kūrybą mėgins atsakyti Miglė M. Galvonaitė – VU Komunikacijos fakulteto alumnė, įkūrusi „Writest” bendruomenę, jungiančią siekiančius rašytojiškų svajonių.

Miglė rašymo mokėsi žurnalistikos, rinkodaros studijose, kurdama tekstus žiniasklaidai, prekės ženklams, dalyvaudama literatūriniuose projektuose, rašydama savo debiutinį romaną, poeziją. Rašymo kelionėje ji lydi ir kitus: veda rašymo dirbtuves, palaikymo grupes, patyrimines išvykas, individualias konsultacijas.

- - -

Pasimatuok mentorystę dalyvaudamas „Pasitikėk patirtimi“ ciklo paskaitose ir diskusijose!Dalytis savo patirtimi ir kalbėti apie sėkmingai įveiktus iššūkius ir padarytas klaidas – naudinga ir išties reikalinga. Todėl kviečiame dalyvauti ciklo paskaitose ir pilnomis saujomis semti mentorių išmintį ir patarimus, kurie suteiks drąsos ir įkvėpimo ieškoti savo profesinio kelio.

Šis renginių ciklas yra projekto „Aukštųjų mokyklų tinklo optimizavimas ir studijų kokybės gerinimas Šiaulių universitetą prijungiant prie Vilniaus universiteto“ Nr. 09.3.1-ESFA-V-738-03-0001 dalis. Projektas finansuojamas iš Europos socialinio fondo lėšų.

Daugiau apie Mentorystės veiklą Vilniaus universitete >>>
    Organizuoja Studentų paslaugų ir karjeros skyrius
    Vieta Microsoft Teams platforma
    Kontaktai Inga Dundulytė, tel. 85 236 6010
    Pradžia 2022-01-25 15:00
    Pabaiga 2022-01-25 16:00
    Tipas Diskusija
    Papildoma informacja Registracija (VU studentus ir darbuotojus prašome registruotis VU el. pašto adresais)
  • Aprašymas Vilniaus universiteto biblioteka, bendradarbiaudama su Italų kultūros institutu, Baltojoje salėje atidarė italų dailininko Amos Nattini iliustracijų parodą „Įstabusis pragaras“.Parodoje eksponuojamos iliustracijos iš Dantės Aligjerio „Pragaro“ egzemplioriaus, kurį pats dailininkas Amosas Natinis (Amos Nattini, 1892–1985) padovanojo tuometiniam Italijos Užsienio reikalų ministerijos valstybės sekretoriaus pavaduotojui Dinui Grandžiui. Dantės Aligjerio 700-ųjų mirties metinių minėjimas 2021 metais buvo tinkama proga iš naujo atrasti Amoso Natinio dailę ir įspūdingiausią jo kūrybos dalį – „Dieviškosios komedijos“ iliustracijas.
    Organizuoja Biblioteka
    Vieta Baltoji salė, Centrinė biblioteka, IV a., Universiteto g. 3
    Kontaktai Snieguolė Misiūnienė
    Pradžia 2022-01-19 16:00
    Pabaiga 2022-02-03 17:00
    Tipas Paroda
    Papildoma informacja https://biblioteka.vu.lt/apie/naujienos/1610-vu-bibliotekoje-atidaroma-amos-nattini-iliustraciju-paroda-istabusis-pragaras
  • Aprašymas Dalia Kerpauskienė tekstilinius gobelenus pradėjo kurti nuo 1980 m. Yra surengusi apie 50 personalinių parodų Lietuvoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Suomijoje. JAV. Jos kuriami gobelenai – tai individualia technika atlikti tekstiliniai darbai. Visi jie yra vienetiniai, nepakartotini. Autorė nuolat ieško naujų kompozicijų ir spalvų derinių. Turi ir savo darbo technologinių paslapčių. D. Kerpauskienė – aktyvi visuomenininkė, dalyvauja švietėjiškoje veikloje, Lietuvos universitetų moterų asociacijos (LUMA) valdybos narė. Lietuvos tautodailininkų sąjungos narė.
    Organizuoja Biblioteka
    Vieta VU bibliotekos galerija (III a.)
    Kontaktai Snieguolė Misiūnienė, tel. 2687116
    Pradžia 2021-12-09
    Pabaiga 2022-01-30
    Papildoma informacja Daugiau informacijos
  • Aprašymas Šių metų gruodžio 1 d. atidaryta paroda „Vilniaus universiteto psichologijos katedrai 50“, skirta atskiros psichologijos katedros VU įkūrimo 50-oms metinėms ir dviejų Psichologijos katedros ir instituto ilgamečių darbuotojų prof. Albino Bagdono ir prof. Danutės Gailienės jubiliejams.Paroda vyksta Bibliotekos Mažojoje ekspozicijoje XXI–XXII (Universiteto g. 3, III a.), jos eksponavimo metu bus galima susipažinti su psichologų pirmaisiais darbais VU, ne tik su prof. A. Bagdono ir prof. D. Gailienės veikalais, bet ir daugiau sužinoti apie jų pomėgius ir veiklas. Paroda veiks iki 2022 sausio 31 dienos.
    Organizuoja Filosofijos fakultetas
    Vieta VU bibliotekos Mažojoje ekspozicijoje XXI–XXII (Universiteto g. 3, III a.)
    Kontaktai Kontaktai nenurodyti
    Pradžia 2021-12-02
    Pabaiga 2022-01-31
    Papildoma informacja Plačiau
  • Aprašymas

Medicinos fakultete eksponuojama lietuvių kilmės JAV gydytojo neurologo dr. Audriaus V. Plioplio paroda „Meniniai minties tyrinėjimai“.

Autorius savo darbuose tyrinėja mąstymo ištakas, sąmonę. Iš kur atsiranda sąmoningumas? Kaip mes suvokiame save ir artimus žmones? Kas daro mus žmonėmis?

Organizuoja Medicinos fakultetas
    Vieta Medicinos fakulteto I - jo aukšto koridorius