Audiovizualinis vertimas

Scope2x

Padalinys
Kauno fakultetas

Scope2x

Krypčių grupė
Humanitariniai mokslai

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Vertimas

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Humanitarinių mokslų magistras

Scope2x

Trukmė
2 metai

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
120

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
4 787 EUR

Dėmesio! Stojant į šią studijų programą yra laikomas stojamasis egzaminas arba motyvacinis vertinimas. Egzamino ir vertinimo datą ir laiką galite patikrinti čia. Informacija apie egzaminą ir vertinimą yra prieinama Kauno fakulteto interneto svetainėje. Stojamasis egzaminas arba motyvacinis vertinimas laikomas konkursinio balo sandaros lentelėje numatytais atvejais.

Programos išskirtinumas – klasikinio vertimo (grožinė literatūra, dalykiniai tekstai) ir moderniųjų specializuoto vertimo (surtitravimas, subtitravimas, garsinis vaizdavimas, kt.) teorijų ir praktikos dermė. Studijų programa skirta motyvuotiems ir kūrybiškiems studentams, norintiems spręsti audiovizualiosios produkcijos vertimo problemas specializuoto vertimo (produkcijos pritaikymas kurtiesiems, neprigirdintiesiems, turintiems regos negalią) industrijose.

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku