Europos Sąjungos verslo teisė

Scope2x

Padalinys
Teisės fakultetas

Scope2x

Krypčių grupė
Teisė

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Teisė

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Teisės magistras

Scope2x

Trukmė
1,5 metų

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
90

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
3 989 EUR

Teisės magistrantūros programa, rengianti teisininkus, išmanančius verslo teisinį reguliavimą Lietuvos ir Europos lygmeniu. Studijų metu gilinamasi į konkurencijos teisę, tarptautinių verslo ginčų sprendimą, taip pat į viešųjų pirkimų teisę, vartotojų teisių apsaugą bei nemokumo teisę. Be dėstomų esminių verslo teisės disciplinų, studijuojantys praplečia ir šiai teisės sričiai būtiną ekonomikos suvokimą – išsamiai susipažįsta su mokesčiais, finansų apskaita. Absolventai įgauna įgūdžių atlikti mokslinius tyrimus, spręsti sudėtingas su teisės aktų kūrimu ir jų taikymu susijusias problemas tarptautinio verslo aplinkoje.

 

Kodėl ši programa?

  • Universalios verslo teisės studijos. Įgyjama ne tik Europos Sąjungos verslo teisės kompetencijų, bet ir šioje specialybėje itin pravarčių ekonomikos ir finansų žinių.

  • Daugiau karjeros galimybių. VU teisės magistro diplomas – labiausiai vertinamas šio laipsnio teisinis išsilavinimas, kurį galima įgyti Lietuvoje.

  • Dėstytojų komanda. Programos dėstytojai – tarp labiausiai vertinamų verslo teisės specialistų Lietuvoje.

     

Karjera

  • Teisinis darbas tarptautinėje verslo aplinkoje. Būsite kvalifikuoti užsiimti teisine veikla tarptautinėse verslo organizacijose.

  • Karjera tarptautinėse institucijose. Tarptautinės teisės žinios leis siekti teisinio darbo pozicijos Europos Sąjungos institucijose ar kitose tarptautinėse organizacijose.

  • Darbas Lietuvos teisinės sistemos institucijose. Galėsite siekti advokato, notaro, teisėjo ar kitos karjeros teisinėje sistemoje.

Gintaras Jasaitis„Šiandieną Lietuvos verslas pirmiausia yra didelės Europos Sąjungos rinkos dalimi. Europos Sąjunga kaip projektas yra ekonominė ir tik po to politinė struktūra, todėl kiekvienam teisininkui, kuris savo ateitį sieja su verslo teise, gilesnis Europos Sąjungos verslo teisės pažinimas yra tiesiog būtinas."

Prof. habil. Dr. Vytautas Nekrošius, VU Teisės fakulteto Privatinės teisės katedros vedėjas

Antanas Mikalauskas„Studijuodama studijų programą „Europos Sąjungos verslo teisė“ įgavai specifines žinias ne tik apie verslo teisinį reguliavimą Europos Sąjungoje, bet kartu galimybę susipažinti su aktualiu verslo teisiniu reguliavimu nacionaliniu ir tarptautiniu lygmeniu. Galiu teigti, kad šioje studijų programoje dėstyta medžiaga, užsiėmimų metu vykusios diskusijos skatino kritiškai mąstyti, kvalifikuojant visuomeninius teisinius santykius, ieškant atsakymų į iškeltas teisines problemas. Džiaugiuosi, kad studijuodama magistro studijose pasinaudojau puikia galimybe sudalyvauti studentų mokslinės draugijos veikloje, rašant mokslinį straipsnį. Ši patirtis padėjo pagerinti ne tik akademinio rašymo, bet ir viešojo kalbėjimo įgūdžius."

Simona Bareikytė, studijų programos „Europos Sąjungos verslo teisė“ absolventė, Teisėjų padėjėjų asociacijos pirmininkė

Doc. dr. Vigita Vėbraitė„Magistrantūros studijų programa „Europos Sąjungos verslo teisė“ suteikia išskirtines galimybes įgyti praktikoje labai reikalingų žinių apie verslo teisinį reguliavimą tiek Lietuvoje, tiek tarptautiniu lygmeniu. Studijų programoje dėstantys mokslininkai ir praktikai užtikrina, kad sugebėsite sistemiškai ir kritiškai vertinti teisės doktriną, numatyti teisinio reguliavimo raidos tendencijas, identifikuoti ir savarankiškai spręsti įvairias verslo teisės problemas šiuolaikiniame tarpdalykiniame kontekste"

Doc. dr. Vigita Vėbraitė, Studijų programos „Europos Sąjungos verslo teisė“ pirmininkė

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku