Finansai ir bankininkystė (anglų k.)

Scope2x

Padalinys
Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas

Scope2x

Krypčių grupė
Socialiniai mokslai

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Ekonomika

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Socialinių mokslų magistras

Scope2x

Trukmė
1,5 metai, 2 metai (dvigubas diplomas)

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
90

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
4 020 EUR

* Studijų programa vykdoma anglų kalba. 

Dinamiškos finansų ekspertų rengimo studijos, kuriose išlavinsite ne tik analitinius, bet ir organizacinius gebėjimus. Šioje dvikalbėje (lietuvių ir anglų kalbomis) programoje mokysitės iš daugiametę patirtį versle turinčių dėstytojų ir pažangiausioms Lietuvos įmonėms atstovaujančių kviestinių lektorių. Tapkite darbo rinkoje itin paklausiais, naujausias tendencijas išmanančiais finansų, ekonomikos ir investicijų specialistais.

 

Kodėl ši programa?

  • Studijos lietuvių ir anglų kalbomis parengs karjerai ir šalies, ir tarptautinėse įmonėse.

  • Dėl išsamių teorinių žinių ir įvairių mokymosi metodų – konsultacijų su specialistais, atvejų analizės, diskusijų – absolventai įgauna įgūdžių, tiesiogiai pritaikomų įvairiose darbo pozicijose.

  • Visi pagrindinių programos modulių dėstytojai – ilgametę patirtį versle sukaupę praktikai.

  • Nuolat pagal partnerių ir studentų rekomendacijas atnaujinamas studijų turinys.

Karjera

  • Finansų vadovas. Finansų žinias, analitinių ir organizacinių gebėjimų lavinimą jungiančios studijos leis siekti finansų vadovo karjeros verslo ar kitose organizacijose.

  • Atestuotas finansų analitikas (CFA). Studijų turinys atitinka pasaulyje itin vertinamo CFA sertifikato turinį.

  • Investicinių fondų valdytojas. Studijose išugdyti gebėjimai analizuoti finansinius rodiklius, vertybinių popierių biržas ir alternatyvias investicijas parengs karjerai investicijų srityje.

„Studijų programa Finansai ir bankininkystė pasižymi ne tik naujausių teorinių žinių perteikimu, bet ir stiprių praktinių įgūdžių, tiesiogiai pritaikomų darbo vietoje, formavimu. Programai išskirtinumo suteikia ir skirtingi mokymo metodai - diskusijos, atvejo analizės, darbas grupėse ir konsultacijos su profesionaliais praktikais. Būtent studijų metu įgytos žinios ir gebėjimai suteikė man galimybę gauti mėgstamą, aukštos kvalifikacijos reikalaujantį darbą.“

Viktorija Dičpinigaitienė, UAB „INVL Asset Management“ Fondų apskaitos specialistė

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku