Profesinės pedagoginės studijos

Studijų programos kreditai

Metinė studijų kaina
2 557 EUR

Dėmesio! Stojant į šią studijų programą yra laikomas motyvacinis vertinimas

Studijų tikslas – parengti kvalifikuotą pedagogą, gebantį kompetentingai dirbti formalaus ir neformalaus ugdymo institucijose.

Baigę šias studijas, absolventai gebės pagrįstai taikyti pedagoginės vadybos bei didaktikos principus planuojant, organizuojant, vertinant mokymosi procesą, paaiškinti psichologijos dėsningumus taikydami jų principus praktinėje veikloje. Taip pat gebės parengti pedagoginės veiklos tyrimo projektą ir atlikti tyrimą, analizuoti, argumentuotai vertinti ir apibendrinti pedagoginės veiklos rezultatus. Atsižvelgdami į mokinių specialiuosius poreikius gebės tikslingai pasirinkti ir taikyti šiuolaikines mokymosi technologijas praktinėje veikloje. Gebės kurti inovacijas, pagrįsdami jas pedagoginės veiklos tobulinimo motyvais.

Sėkmingai baigusieji studijų programą absolventai turės teisę dirbti / ar sėkmingai tęsti darbą dalyko mokytoju formaliojo ir neformaliojo švietimo įstaigose arba kitose švietimo ar švietimo paslaugas teikiančiose įstaigose, organizacijose, įmonėse, kuriose reikalingi pedagogo kvalifikaciją įgiję darbuotojai.

Kodėl ši programa?

• Studijų trukmė – tik trys semestrai. Pedagogo kvalifikaciją įgysite vos per pusantrų metų.

• Studijos įvairių sričių bakalaurams. Programą studijuoti gali baigę tiek universitetines, tiek neuniversitetines bakalauro studijas.

• Paklausi profesija. Aukštos kvalifikacijos pedagogų poreikis leis sėkmingai integruotis į darbo rinką.

Karjera

• Pedagogo karjera. Programos absolventai gali dirbti formaliojo ir neformaliojo švietimo įstaigose, švietimo paslaugas teikiančiose įstaigose, organizacijose ar įmonėse, kuriose reikalingi pedagogo kvalifikaciją įgiję darbuotojai.