Tvarūs verslo finansai ir investicijos (anglų k.)

Sukurta: 05 liepos 2016

Padalinys
Verslo mokykla

Krypčių grupė
Verslo ir viešoji vadyba

Studijų kryptis (šaka)
Finansai

Kvalifikacinis laipsnis
Verslo vadybos magistras

Trukmė
1,5 metų

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Studijų programos kreditai

Metinė studijų kaina
4 450 EUR

Tvarių finansų valdymas ypač aktualus šiandieniniame pasaulyje. Finansų sektoriui reikalingi lyderiai, gebantys mąstyti ir veikti strategiškai, novatoriškai, kartu taikydami įžvalgas ir idėjas tvaraus verslo plėtrai.

Šioje programoje studentai įgis vertingų žinių ir įgūdžių apie tvaraus verslo plėtros finansavimą, verslo optimizavimą, šiuolaikinių finansinių technologijų, tokių kaip Blockchain / Fintech taikymą, tvarų investavimą ir rizikos valdymą, tvarų finansų valdymą ir sprendimų priėmimą versle.

VU Verslo mokykloje nuoširdžiai domimės studentų profesiniu tobulėjimu ir augimu. Ši programa yra sukurta taip, kad studentai įgytų tinkamiausių įgūdžių ir praktinių, šiuolaikinių žinių apie tvarius finansus, finansų rinkas ir investicijas, taip padidindami savo įsidarbinimo ir karjeros galimybes.

Programa skirta lyderiams, kurie aktyviai taiko tvarias naujoves, lanksčius ir inovatyvius metodus įmonėse, institucijose ar savo versle.

Daugiau apie programą galite rasti VU Verslo mokyklos puslapyje Sustainable Corporate Finance & Investments – VU Verslo mokykla