Naujienlaiškiai ir konsultavimas

Sukurta: 27 kovo 2023
Akademinė konsultacija

Studentų paslaugų ir karjeros skyrius

Stojantieji, VU studentai ir kiti bendruomenės nariai gali kreiptis į akademinius konsultantus Studentų paslaugų ir karjeros skyriuje (SPKS). Teikiamos individualios konsultacijos yra nemokamos.

Karjeros konsultacija

Studentų paslaugų ir karjeros skyrius

VU Karjeros centro konsultantai visada pasirengę padėti – kiekvieną darbo dieną konsultuojame nuotoliniu būdu. Karjeros konsultantai yra profesionalai, tad į juos gali kreiptis konsultacijai bet kokiu karjeros klausimu.

VU naujienlaiškis moksleiviams

Kviečiame užsisakyti Vilniaus universiteto naujienlaiškį, skirtą moksleiviams, kad nepraleistumėte aktualios informacijos bei nereikėtų prisiminti jos ieškoti – kas mėnesį aktualiausios naujienos moksleiviams tiesiog įkris į el. paštą.

Konsultavimas/individualus vizitas į Filosofijos fakultetą

Filosofijos fakultetas

Besidomintiems filosofijos, psichologijos, pedagogikos studijomis VU galimybė užduoti rūpimus klausimus ir gauti tiesioginius atsakymus iš fakulteto atstovo gyvai arba el. paštu. Kreiptis el. p.

Konsultavimas stojimo į Medicinos fakultetą klausimais

Medicinos fakultetas

Galimybė gauti informaciją stojimo ir studijų klausimais tiesiogiai iš Medicinos fakulteto akademinių konsultantų.

Konsultavimas stojimų ir karjeros klausimais Šiaulių akademijoje

Šiaulių akademija

Individualios konsultacijos Šiaulių akademijoje telefonu, el. paštu ar gyvai karjeros, stojimų klausimais. El. p. , tel. nr. +370 41 595 755.

Chemijos ir geomokslų fakulteto naujienlaiškis

Chemijos ir geomokslų fakultetas

Galimybė visiems, besidomintiems chemijos ir geomokslų sričių pasiekimais, el. paštu gauti pranešimus apie VU Chemijos ir geomokslų fakultete vykstančius mokykloms skirtus renginius, veiklas bei kitas naujienas.

Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto naujienlaiškis

Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas

Galimybė visiems, besidomintiems renginiais, veiklomis ir įvykiais Tarptautinių santykių ir politikos mokslų fakultete, el. paštu reguliariai gauti aktualią informaciją.