Bendruomenei pristatoma pirminė Reguliamino forma

Sukurta: 01 kovo 2017

reguliaminas mReguliaminas yra įdomus ne vien diskusijomis apie tai, kaip taisyklingai šį žodį reikėtų kirčiuoti. Vilniaus universiteto Mokslo, meno veiklos ir studijų reguliaminas (sutrumpintai – Reguliaminas) įtvirtina pagrindines mokslo, meno veiklos ir studijų programų rengimo ir įgyvendinimo vadybos nuostatas bei reglamentuoja kitus su mokslo, meno veikla ir studijomis Universitete susijusius santykius.

Reguliaminas kuriamas laipsniškai. Pirmiausia buvo atlikta galiojančių teisės aktų revizija, o šiuo metu yra konsoliduojami (sujungiami) labiausiai savo turiniu susiję Universiteto teisės aktai, juos pateikiant vartotojui patogia forma. Galutinis Reguliamino rengėjų tikslas – sukurti vientisą teisės aktą (kodeksą), įtvirtinantį pagrindines mokslo, meno veiklos ir studijų Universitete nuostatas.

Nuo šių metų vasario mėnesio Universiteto bendruomenė gali susipažinti su atliekamų darbų pradinio etapo rezultatu – pirmine Reguliamino forma. Pirminėje formoje, viename teisės aktų rinkinyje su aktyviomis nuorodomis, galite rasti Jums reikalingus dokumentus (tiek vidinius, tiek išorinius), reglamentuojančius Universiteto mokslo, meno ir studijų kasdienę veiklą.

Reguliaminą rengia Teisės departamento Teisėkūros skyrius, bendradarbiaudamas su visais mokslo, meno veiklos, studijų ir bendruomenės reikalų sritis kuruojančiais padaliniais. Rengėjai mielai atsakys į su Reguliaminu susijusius klausimus ir su dėkingumu priims Jūsų pastebėjimus ir pasiūlymus, kuriuos galite siųsti adresu: