Rektoriaus komanda - 2016/08

Sukurta: 28 liepos 2016

REKTORATASMieli bendruomenės nariai,

kalendoriui žymint paskutinį vasaros mėnesį, stojančiųjų į Universitetą mintys ir planai po truputį krypsta naujų mokslo metų link. Kol dar koridoriuose nesigirdi sambrūzdžio, kas nespėjome – paatostogaukime, kas išvykome – sugrįžkime, ištesėkime sau duotus pažadus ką nors pradėti būtent šią vasarą.

Žvelgiant į ateinančius mokslo metus, dar turime laiko paplanuoti, kokie jie bus. Galime džiaugtis – mūsų Universitetas išlieka patraukliausia studijų vieta abiturientams. Lyderiaujame pagal gabiausių studentų pritraukimą humanitarinių, socialinių, teisės, fizinių ir biomedicinos mokslų srityse, kuriose į valstybės finansuojamas vietas bus pakviesta daugiau nei du trečdaliai aukščiausius balus surinkusių stojančiųjų. Esame įsitikinę, jog stojančiųjų apsisprendimą lėmė mūsų požiūris į studijų kokybės užtikrinimą ir nuoširdžiai dėkojame visiems jums, prie to prisidedantiems.

Kiti mokslo metai, kaip niekada, pareikalaus mūsų visų susitelkimo ir pasitikėjimo: gyvensime pagal naujos redakcijos Mokslo ir studijų įstatymą, mūsų mokslininkų idėjos, tikimės, šiemet pavirs sėkmingais projektais, tapsiančiais inovaciniu proveržiu moksle. Tačiau susitelkimas ir pasitikėjimas bus reikalingi ne tik džiugioms pergalėms. Mūsų Universitetas toliau tęsia svarbius Strateginio veiklos plano įgyvendinimo žingsnius visose penkiose strateginėse kryptyse (siūlome sekti nuolat pildomą interaktyvią ataskaitą).

Nors naujų mokslo metų laukimas nuteikia viltingai, tačiau suprantame, kad atneša ir daug nerimo. Tikėkimės, pastarasis išeis į naudą. Supurtydamas jis apvalo dulkėmis užneštus paviršius, paskatina iš naujo įvertinti šalia esančius ir tai, ką kartu kuriame, padeda ieškoti naujų kelių ir išradingų sprendimų tvirto, moderniai valdomo, į vieną gretą su pirmaujančiais įsiliejančio Universiteto vizijos siekimui.

Tad kūrybingo rugpjūčio, pasidžiaukime vasara!

Jūsų –
Rektorius ir komanda

Mieli bendruomenės nariai,

Žvelgiant į ateinančius metus, dar turime laiko paplanuoti, kokie jie bus. Galime džiaugtis – mūsų Universitetas išlieka patraukliausia studijų vieta abiturientams (http://naujienos.vu.lt/pranesimai-spaudai/vu-rektorius-prof-a-zukauskas-lietuvoje-konkurencijos-del-kokybes-nejauciame/). Lyderiaujame pagal gabiausių studentų pritraukimą humanitarinių, socialinių, teisės, fizinių ir biomedicinos mokslų srityse, kuriose į valstybės finansuojamas vietas bus pakviesta daugiau nei du trečdaliai aukščiausius balus surinkusių stojančiųjų. Esame įsitikinę, jog stojančiųjų apsisprendimą lėmė mūsų požiūris į studijų kokybės užtikrinimą ir nuoširdžiai dėkojame visiems jums, prie to prisidedantiems.

Kiti mokslo metai, kaip niekada, pareikalaus mūsų visų susitelkimo ir pasitikėjimo: gyvensime pagal naujos redakcijos Mokslo ir studijų įstatymą (http://naujienos.vu.lt/pranesimai-spaudai/a-zukauskas-mokslo-ir-studiju-istatymas-tarp-strategines-valdysenos-ir-aukstojo-mokslo-devalvacijos/), mūsų mokslininkų idėjos, tikimės, šiemet pavirs sėkmingais projektais, tapsiančiais inovaciniu proveržiu moksle. Tačiau susitelkimas ir pasitikėjimas bus reikalingi ne tik džiugioms pergalėms. Mūsų Universitetas toliau tęsia svarbius Strateginio veiklos plano įgyvendinimo žingsnius visose penkiose strateginėse kryptyse (siūlome sekti nuolat pildomą interaktyvią ataskaitą http://www.vu.lt/igyvendiname-strategija-domekis).

Tad kūrybingo rugpjūčio, pasidžiaukime vasara!

Jūsų –

Rektorius ir komanda