Rektoriaus komanda - 2016/12

Sukurta: 01 gruodžio 2016

RStudentamsMieli bendruomenės nariai,

gruodis, atrodo, mūsų aplinkoje turi tiek konotacijų ir asociacijų, tiek visiems bendrų ir kiekvienam mums asmeninių spalvų! Tai ir metų pabaiga, kai įprasta skaičiuoti nuveiktus darbus, apibendrinti, kelti naujus tikslus. Tai ir žiemos pradžia, kai laukiam sniego, renkam dovanas, grįžtam namo Šv. Kalėdoms. Universitete gi – jaučiamas studentiškas bruzdesys, ruošiantis atsiskaitymams, skaičiuojami mokslo pasiekimai, buriamasi bendruomeninėms veikloms – kuriasi naujos ir tęsiamos geriausios tradicijos.

Šie metai Universiteto bendruomenei – ir kaitos, pokyčių laikas, kartu atnešantis naujus iššūkius visiems. Strateginis veiklos planas nubrėžė gaires ir kryptis, o prasidėjęs įgyvendinimo etapas – būtinybę kartu susitarti dėl priemonių ir metodų. Turime pripažinti, kad dirbame ir mokomės visi – daug nerimo ir reformų jaudulio, kurį sumažinti galime tik kalbėdamiesi.

Kas tikrai nekinta – tai Universitetas, ir toliau sau keliantis aukščiausios kokybės mokslo ir studijų tikslą. Ir vis dėlto – net ir mūsų garbinga Alma Mater, gyvuojanti daugiau nei 400 metų, negali vadovautis tais pačiais veiklos organizavimo metodais, kokie buvo taikomi iki šiol. Gyvename demografinių pokyčių laiku, keičiasi ir studentų, ir dirbančiųjų lūkesčiai. Todėl matome prasmę tiek keistis, modernėti, tiek, optimizuojant procesus, kelti Universiteto kokybę.

Kaip jūs visi žinote, vykdant strateginį planą, dirbame su 39 projektais. Pastaruoju metu daugiausiai šurmulio ir diskusijų keliantiems klausimams turime specialią platformą intranete – kviečiame skaityti, komentuoti, dalintis idėjomis ir pasiūlymais. Mūsų akademinėje bendruomenėje – sumaniausi žmonės, geriausi savo sričių ekspertai, todėl visi konstruktyvūs siūlymai laukiami ir svarstomi. Juk visi šie pokyčiai skirti – nei daugiau, nei mažiau – kurti Universitetą, kuris išlaikytų bei pritrauktų kompetentingiausius įvairių sričių žmones, o jie džiaugtųsi dirbdami čia.

Tai ir metų pabaiga, ir prieškalėdinis laikas mums siūlo ieškoti pozityvių išeičių, kalbėtis, telktis. To ir norisi linkėti mums, kaip bendruomenei. O kiekvienam jos nariui – stabtelėjimo ir prasmingo laiko su sau artimu.

Jūsų –
Rektorius ir komanda