Rektoriaus pranešimas - 2016/04

Sukurta: 12 balandžio 2016

REKTORATASMieli kolegos, studentai, alumnai,

šiuo laišku Jums pradedame naują iniciatyvą – kasmėnesiniuose naujienlaiškiuose stengsimės koncentruotai atkreipti Jūsų dėmesį į svarbiausius bendruomenėje vykstančius procesus, pakviesti į smagiausius renginius, priminti reikšmingiausius įvykius,  atkreipti dėmesį į naujausias karjeros galimybes. Tikimės, kad jis galėtų tapti Jums priimtinu vidinės komunikacijos kanalu, įnešiančiu daugiau aiškumo.  Kita vertus, jis turėtų sumažinti siunčiamos pavienės, vis daugėjančios informacijos srautą.

Tai pirmasis naujienlaiškio numeris – norime jį tobulinti ir kaip galima geriau pritaikyti Jūsų, bendruomenės, reikmėms. Todėl džiaugsimės dėl kiekvieno tobulinimo pasiūlymo.

Pastarąjį mėnesį mūsų Alma Mater turėjo daug progų džiaugtis ir švęsti. „Sveiki atvykę į Lietuvos ir Europos ateitį!“ – taip susirinkusiuosius į Jungtinio gyvybės mokslų centro, Nacionalinio fizinių ir technologijos mokslų centro ir CERN parodos „Accelerating Science“ atidarymą sveikinome kovo viduryje, visiškai įsitikinę, kad šalies mokslo istorijoje pradėtas naujas etapas. Visuomenės dėmesio pelnytai sulaukė Nobelio premijos vertas Virginijaus Šikšnio atradimas. Kovo pabaigoje fizikai skirtoje auksinėje euro monetoje suspindo lazerio žvaigždė. Pirmą kartą mūsų Universiteto gimtadienis buvo šurmulingai švenčiamas visą savaitę ir kupinas įvairiam skoniui pritaikytų veiklų.

Tai tik keletas štrichų apie akimirkas, kurios mus jungia ir telkia kaip bendruomenę. Tačiau šiuo metu mes gyvename ir pokyčių bei galimybių etapu. Tad norime atkreipti dėmesį į jau anksčiau pradėtus ir vis aktyvinamus svarbiausius darbus. Visi jie „sugulė“ į 2015–2017 m.  strateginio veiklos plano eilutes, o operatyviam jo viešinimui sukurta švieslentė. Ją stebėdami galite nuolat sekti vykstančių procesų progresą, kylant neaiškumų, atsiųsti mums komentarą ar klausimą. Artimiausi ir svarbiausi laukiantys darbai – akademinio personalo darbo krūvio ir darbo užmokesčio sistemos pertvarka, kurios esminius principus sieksime aptarti ir su bendruomene.

Tad kviečiame domėtis, aktyviau įsitraukti ir drąsiau kartu kurti aplinką, kurioje būtų gera dirbti, studijuoti, sugrįžti!

Jūsų –

Rektorius ir komanda