Vyksta priėmimas į magistrantūros studijas

Sukurta: 28 gegužės 2020

Vilniaus universitetas (VU) savo studentus skatina nuolat tobulėti, įgyti naujų žinių, kompetencijų ir įgūdžių, kurie gali būti aktualūs ateityje, svajonių darbe. Viena iš galimybių – tęsti studijas aukštesnėje pakopoje, todėl siūlome pasirinkti iš daugiau nei 100 magistrantūros studijų programų.

VU galima rinktis iš plataus magistrantūros studijų krypčių spektro – nuo chemijos iki verslo finansų. Magistrantūros programa gali praturtinti VU įgytų kompetencijų rinkinį naujomis, padėti išsiskirti darbo rinkoje. Be to, šiemet dėl visuotinio karantino studijuoti kai kurias studijų programas galima palankesnėmis sąlygomis – VU Verslo mokykla sumažino magistrantūros studijų kainą, todėl 20 proc. VU alumnų nuolaida bus taikoma visiems stojantiesiems į valstybės nefinansuojamas vietas pirmajame priėmimo etape.

Tęsiant studijas VU suteikiamos ir kitos galimybės:

• Išsirinkus dominančią studijų programą ir pagal konkursinio balo sandarą pasitikrinus, kokias studijų kryptis baigę asmenys yra priimami, tęsti studijas ir kandidatuoti į valstybės finansuojamą vietą galima ne tik savo studijų kryptyje.
  • Stojant į tam tikras programas galima gauti papildomų balų ir taip padidinti savo galimybes įstoti į norimą programą. Šią informaciją taip pat galima rasti konkursinio balo sandaros lentelėje.
  • Stojant į Mokyklos pedagogikos programą vos per vienerius metus nemokamai įgyjama mokytojo kvalifikacija. Net ir nepasirinkus mokytojo profesijos, suteikiamos žinios padės dirbti su jaunimu ir valdyti žmonių grupę. Beje, tuo pačiu metu galima studijuoti ir magistrantūros studijų programą, ir Mokyklos pedagogiką valstybės finansuojamose vietose ir gauti skatinamąją pedagogo stipendiją.

Stojimas į magistrantūros programą vyksta per internetinę stojančiųjų aptarnavimo sistemą VU ISAS nuo gegužės 21 iki liepos 7 d., antrasis etapas – liepos 1314 d. Todėl, norint tęsti studijas VU Mokyklos pedagogikos ar kitoje magistrantūros studijų programoje, į VU ISAS užsiregistruoti galima jau dabar.

Kad būtų lengviau apsispręsti dėl tolesnio gyvenimo po studijų ir norimo karjeros kelio, užsiregistruoti į karjeros konsultaciją ir įsivertinti motyvacijos kiekį ir motyvus studijuoti galima el. paštu Akademinio ir karjeros konsultavimo paslaugomis galima naudotis ir baigus studijas.

Visa aktualiausia informacija karantino metu ir įvairūs patarimai studijų klausimais nuolat skelbiami ir atnaujinami VU tinklalapio skiltyje vu.lt/covid-19.