Praktikų ir poilsio centrai

Vilniaus universitetas savo darbuotojams ir jų šeimoms siūlo galimybę palankiomis sąlygomis ilsėtis universiteto poilsio bazėse:

  • Konferencijų, seminarų ir poilsio centre „Romuva“ Palangoje Konferencijų, seminarų ir poilsio centras „Romuva“, įsikūręs pačiame Palangos centre, apsuptame parko, susietame dviračių takais ir pėsčiųjų takeliais, vedančiais prie jūros. Čia norinčiųjų pailsėti laukia 44 jaukūs dviviečiai, triviečiai ir keturviečiai kambariai, iki 60 vietų konferencijų – seminarų salė ir mažesnė iki 20 vietų salė pasitarimams ar posėdžiams.
  • Praktikų ir poilsio bazė Pervalkoje
  • Mokymo ir praktikų bazė Puvočiuose Mokymo ir praktikų bazė Puvočiuose (fotogalerija) atnaujinta įgyvendinant ES struktūrinių fondų lėšomis finansuojamą projektą „Biologinių ir žemės gelmių išteklių studijoms reikalingos infrastruktūros atnaujinimas ir sukūrimas (Biogeonauda-C)“. Iki 2021 m. ši puiki bazė gali būti naudojama tik universiteto tikslams įgyvendinti: VU bendruomenės studijų, mokslo procesams bei aktyvaus mokymosi ir kvalifikacijos kėlimo renginiams organizuoti. Vėliau čia bus galima ir poilsiauti.

Kontaktai

Laimutė Žulonienė

  

Mahorta vila2 Pervalka   Puvociai1 Puvociai2

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos