Aukštųjų technologijų verslas (anglų k.)

Aukštųjų technologijų verslas (anglų k.) (motyvacijos vertinimas)

Sukurta: 05 liepos 2016

Scope2x

Padalinys
Verslo mokykla

Scope2x

Krypčių grupė
Verslo ir viešoji vadyba

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Verslas

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Verslo vadybos magistras

Scope2x

Trukmė
1,5 metų

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
90

Scope2x

Metinė studijų kaina (2022 metai)
4975 EUR

* Mažesnė metinė studijų kaina taikoma stojantiesiems, pateikusiems prašymą pagrindinio priėmimo I–ojo etapo metu.

* Vilniaus universiteto ir VšĮ Vilniaus universiteto tarptautinio verslo mokyklos absolventams, VšĮ Vilniaus universiteto tarptautinio verslo mokyklos ir Verslo mokyklos papildomųjų studijų absolventams, pateikusiems prašymą bet kurio priėmimo etapo metu, taikoma 4096 EUR metinė studijų programos kaina.

Studijų programa, jungianti aukštųjų technologijų, antreprenerystės ir strateginės lyderystės sritis. Šios studijos, pritaikytos technologijų ir verslo srityse save matantiems ar jau jose veikiantiems, ieško lyderių ir kūrėjų, kurie, pasitelkdami technologijas, yra pasiruošę spręsti ateities problemas. Programa, sukurta bendradarbiaujant su Europos branduolinių mokslinių tyrimų organizacija (CERN), leis įgyti inovacijų valdymo, antreprenerystės, technologijų ir duomenų mokslo žinių bei praktinių įgūdžių.

Studentai, kurie studijų metu vystys savo startuolius turės galimybę išvykti studijų vizitui į CERN laboratoriją.
*kelionės išlaidos neįskaičiuotos į studijų kainą.

 

Kodėl ši programa?

  • Programa, sukurta ir vykdoma bendradarbiaujant su CERN, VU Matematikos ir informatikos, Fizikos fakultetais. Skirtingų mokslo sričių patirtis vienijančios studijos.

  • Startuolių ekosistemą ir aukštąsias technologijas jungianti programa. Įgiję praktinių ir akademinių žinių apie startuolių akceleratorius ir technologijas, būsite pasiruošę tapti naujos kartos technologijų antrepreneriais.

  • Anglų kalba vykstančios studijos. Būsite pasirengę darbui globalioje aplinkoje.

Karjera

  • Technologijų antrepreneris. Įgysite žinių ir įgūdžių, reikalingų kurti ir vystyti inovatyvius, technologiškai pažangius produktus bei paslaugas. Gebėsite įkvėpti komandas, atlikti esminius sprendimus ir būti savo kuriamo verslo veidu viešumoje.

  • Inovacijų ekspertas. Verslo vystymo ir technologijų žinios leis vadovauti inovacijų kūrimo ir diegimo procesams.

  • Rinkodaros specialistas. Technologijų verslo modelių, strateginio valdymo, duomenų analizės žinios parengs jus rinkodaros karjerai augančiuose technologijų startuoliuose ar versluose.

  • Verslo plėtros vadovas. Sugebėsite eiti šias strategiškai svarbias pareigas, kuriose susipina kūrybiškumas, verslo įžvalga, derybų įgūdžiai ir gebėjimas numatyti inovacijų vystymosi kryptis.