Chemija

Scope2x

Padalinys
Chemijos ir geomokslų fakultetas

Scope2x

Krypčių grupė
Fiziniai mokslai

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Chemija

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Fizinių mokslų magistras

Scope2x

Trukmė
2 metai

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
120

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
4 787 EUR

Ši programa rengia specialistus, išmanančius chemijos principus ir dėsnius, turinčius tvirtų praktinio darbo įgūdžių ir pasiekusius kompetencijų lygį, leidžiantį užimti profesionalaus chemiko poziciją verslo įstaigose ar mokslo institucijose. Programos studentai įsisavina naujausias chemijos teorijas, idėjas ir principus, įgyja gebėjimų juos taikyti spręsdami praktines problemas. Studijų metu išmokstama paaiškinti šiuolaikinių medžiagų sintezės ir tyrimo principus, atlikti sudėtingas laboratorines procedūras, naudotis medžiagų sintezei ir tyrimui skirta įranga. Laboratoriniai darbai, paskaitos, seminarai, mokslo tiriamieji darbai padeda ugdyti gebėjimus veikti tarpdisciplininėje aplinkoje, derinti chemijos ir kitų mokslų žinias.

 

Kodėl ši programa?

  • Lanksti studijų programa. Rinksitės, kokiose chemijos srityse norite specializuotis.

  • Tarpdisciplininis požiūris. Absolventai tampa chemijos specialistais, gebančiais derinti chemijos ir kitų mokslų žinias.

  • Modernios laboratorijos. Laboratorinius bandymus atliksite naudodami moderniausią įrangą.

Karjera

  • Tyrėjas. Būsite pasirengę dirbti chemijos laboratorijose, tyrimų centruose, mokslo įstaigose, studijas tęsti doktorantūroje.

  • Chemikas verslo sektoriuje. Turimos žinios ir įgūdžiai leis siekti chemiko karjeros gamybos ir komercinėse įmonėse.

  • Vadovaujamas ar konsultacinis darbas. Gilios gyvybės mokslų žinios ir išlavinti kritiniai gebėjimai sudarys sąlygas vadovo ar konsultanto karjerai viešajame ir privačiame sektoriuje.

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku