Duomenų mokslas (ištęstinis tvark.)

Duomenų mokslas (ištęstinis tvark.) (anglų k.)

Sukurta: 31 gegužės 2018

Scope2x

Padalinys
Matematikos ir informatikos fakultetas

Scope2x

Krypčių grupė
Matematikos mokslai

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Statistika

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Matematikos mokslų magistras

Scope2x

Trukmė
2,5 metų

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės ištęstinės

Scope2x

Studijų programos kreditai
90

Scope2x

Metinė studijų kaina (2022 metai)
3277 EUR


Studijų programa vykdoma lietuvių ir anglų kalbomis bei ištęstine forma. Ištęstinės formos studijų apimtis yra ne mažesnė kaip 30 kreditų ir ne didesnė kaip 45 studijų kreditai per metus, todėl studijos ištęstine forma trunka iki pusantro karto ilgiau negu nuolatine forma.

Dėmesio! Stojant į šią studijų programą yra laikomas motyvacinis vertinimas. Informacija apie vertinimą yra prienama Matematikos ir informatikos fakulteto interneto svetainėje.

 

Kodėl ši programa?

  • Tai vienintelė studijų programa Baltijos šalyse, apimanti aukštesnio lygmens ekonometrijos, informatikos bei matematinės statistikos kursus.

  • Duomenų mokslo studijų programa yra gilinamoji, kurios pagrindą sudaro aukštesnio lygmens dalykai.

  • Programoje vyrauja tarpdiscipliniškumas derinant duomenų analizės, informatikos ir matematinės statistikos žinias.

  • Priklausomai nuo studento pasirinkimo leidžiama pasirinkti studijų dalykus iš statistikos, informatikos arba ekonometrijos krypčių.

  • Ištęstinių studijų studentams leidžiama pasirinkti norimą (vieną iš keturių) studijų trajektoriją.

Karjera

  • Magistrams analitinės modeliavimo, planavimo ir prognozavimo veiklos perspektyvos (įvairiuose lygmenyse) atsiveria mokslo centruose; centriniuose bankuose, ministerijose, kitose viešojo sektoriaus institucijose; inovatyviuose startuoliuose; privataus sektoriaus finansų institucijose (pvz., pensijų fonduose, akcijų biržose, draudimo kompanijose, komerciniuose bankuose); konsultavimo įmonėse; kitų įmonių analizės ir planavimo padaliniuose.

  • Be to, galima ir mokslinė karjera – toliau studijuoti duomenų analizės, duomenų mokslo, ekonometrijos ar/ir statistikos doktorantūroje Lietuvos bei užsienio mokslo institucijose.