Ekonomika

Sukurta: 18 gruodžio 2020

Scope2x

Padalinys
Šiaulių akademija

Scope2x

Krypčių grupė
Socialiniai mokslai

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Ekonomika

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Socialinių mokslų magistras

Scope2x

Trukmė
1,5 metai

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
90

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
3 989 EUR

Ši magistrantūros studijų programa rengia ekonomikos specialistus, turinčius naujausių ekonomikos mokslo bei tyrimų metodologijos žinių, gebančius taikyti kiekybinės analizės ir modeliavimo technikas, tirti sistemines ekonomikos problemas. Programos studentai gilinasi į mikroekonominę, makroekonominę, verslo finansų ir ekonometrinę analizę, įgauna kompetencijų globalios ekonomikos ir ekonominių tyrimų metodologijos srityse. Baigę šias studijas galėsite praktiškai taikyti naujausias ekonomikos, finansų analizės ir susijusias tarpdisciplinines teorijas.

 

Kodėl ši programa?

  • Visapusiškas ekonomikos išsilavinimas. Įgysite kompetencijų, reikalingų tiek plėtojant nuosavą verslą, tiek einant įvairias pareigas įmonėse ir institucijose.

  • Plačios praktikos ir studijų užsienyje galimybės. Iki 40 procentų studijų trukmės galėsite praleisti užsienio universitetuose, o praktiką atlikt Lietuvos ir užsienio įmonėse bei organizacijose.

  • Specializuotos studijos. Galimybė rinktis tarp finansų ir bankininkystės bei apskaitos studijų krypčių leis studijų procesą pritaikyti savo karjeros tikslams.

Karjera

  • Ekonomistas, finansų analitikas. Įgiję programoje dėstomų mikro ir makroekonomikos, finansų, investicijų, statistikos žinių būsite pasirengę eiti ekonomisto, finansų analitiko pareigas, prognozuoti ekonominius rodiklius.

  • Nuosavas verslas. Ekonomikos, apskaitos, finansų ir marketingo žinios leis priimti geriausius sprendimus, įkurti ir sėkmingai plėtoti verslą.

  • Vadovas viešajame ar privačiame sektoriuje. Universalus ekonominis išsilavinimas leis eiti vadovaujančias pareigas viešojo sektoriaus institucijose, vadovauti privačių įmonių padaliniams.