Farmacinė chemija (lietuvių ir anglų k.)

Scope2x

Padalinys
Chemijos ir geomokslų fakultetas

Scope2x

Krypčių grupė
Technologijų mokslai

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Medžiagų technologijos

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Technologijų mokslų magistras

Scope2x

Trukmė
2 metai

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
120

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
4 787 EUR

Ši anglų ir lietuvių kalbomis vykdoma programa rengia aukštos kvalifikacijos bioaktyvių medžiagų technologijų specialistus, turinčius šiuolaikinių chemijos, technologijų, farmacijos ir biologijos žinių ir tyrimų įgūdžių. Baigę šias studijas gebėsite kurti ir analizuoti farmacines medžiagas, savarankiškai formuluoti ir spręsti farmacinės chemijos problemas aukštųjų technologijų pramonės įmonėse ar mokslo įstaigose. Kompleksiškai siesite naujausias farmakologijos, chemijos ir biologijos žinias, taikysite modernius chemijos, biotechnologijos ir nanotechnologijos principus, gebėsite parinkti tinkamiausius vaistų sintezės, analizės ir kokybės kontrolės metodus, pažangias gamybos technologijas ir validavimo priemones.

 

Kodėl ši programa?

  • Teorinės žinios derinamos su praktiniu darbu laboratorijose. Gebėsite taikyti dalykines kompetencijas modeliuodami aktyvių medžiagų savybes, spręsdami validavimo, vadybinius ar technologinius naujų aktyvių medžiagų kūrimo klausimus.

  • Technologinė praktika. Atlikę ją ne tik įgysite dalykinės patirties, bet ir lengviau rasite darbą.

  • Išskirtinis dėmesys moksliniam darbui. Daug laiko skirsite darbui su profesionaliais prietaisais, naudojamais ir mokslinėje veikloje, ir pramonėje.

Karjera

  • Karjera verslo sektoriuje. Būsite pasirengę darbui aukštųjų technologijų pramonės sektoriuje: farmacijos, medicinos, biotechnologijų įmonėse.

  • Darbas viešajame sektoriuje. Galėsite siekti karjeros universitetų, mokslinių tyrimų, ligoninių laboratorijose, studijų centruose, verslo slėniuose.

  • Akademinė karjera. Šios magistrantūros programos absolventai gali tęsti akademinę karjerą chemijos, medžiagų inžinerijos ir chemijos inžinerijos krypčių doktorantūroje.

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku