Gamtinių sistemų valdymas

Scope2x

Padalinys
Šiaulių akademija

Scope2x

Krypčių grupė
Gyvybės mokslai

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Ekologija

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Gyvybės mokslų magistras

Scope2x

Trukmė
2 metai

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
120

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
4 787 EUR

Studijos, suteikiančios naujausių ekologijos mokslo ir praktikos žinių, reikalingų imantis sėkmingos gamtinių ir pusiau natūralių ekosistemų išsaugojimo ir atkūrimo veiklos. Studentai išmoksta vertinti sausumos ekosistemų pusiausvyrą ir priimti tvarumą įgalinančius sprendimus, gilina kompetencijas, susijusias su vidaus vandenų ir sausumos gamtinių išteklių naudojimu, ekologinių bendrijų galimybėmis prisitaikyti prie kintančio klimato ir aplinkos sąlygų. Programos absolventai geba organizuoti ir atlikti tyrimus bei konsultuoti, kai reikia įvertinti globalizacijos poveikį biologinei įvairovei bei žmogaus sveikatai ir veikti ekologijos ir su ja susijusios praktikos ir / ar mokslo srityse.

 

Kodėl ši programa?

  • Lankstumas. Galėsite rinktis, kokias disciplinas norite studijuoti ir studijų planą priderinsite prie asmeninių interesų ar karjeros tikslų.

  • Tarptautiškumas. Sudaromos sąlygos dalį studijų laiko studijuoti užsienio universitete arba įsitraukti į mokslo tyrimus.

  • Mišraus mokymosi studijos sudaro galimybę studijas derinti su darbu. 90 proc. studijų programos vykdoma nuotoliniu būdu.

Karjera

  • Karjera ekologijos srityje veikiančiose organizacijose. Turėsite žinių ir įgūdžių, reikalingų darbui užsienio ir Lietuvos institucijose ir organizacijose, besirūpinančiose aplinkos kokybe ir gamtinių išteklių apsauga.

  • Aplinkosaugos ekspertas. Šis išsilavinimas leis eiti eksperto ar kontrolieriaus pareigas aplinkosaugos ir gamtosaugos srityse.

  • Darbas verslo įstaigose. Įgysite kvalifikaciją, reikalingą dirbti pažeistų gamtinių sistemų atkūrimo darbais užsiimančiose įmonėse.

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku