Informacijos sistemų vadyba

Scope2x

Padalinys
Komunikacijos fakultetas

Scope2x

Krypčių grupė
Socialiniai mokslai

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Informacijos paslaugos

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Socialinių mokslų magistras

Scope2x

Trukmė
2 metai

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
120

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
3 989 EUR

Ši studijų programa rengia informacijos sistemų specialistus, galinčius pasitelkti modernias sistemas informacijai kaupti, sisteminti ir pateikti, gebančius tas sistemas analizuoti, valdyti ir efektyvinti. Studijų metų įgysite žinių ir įgūdžių informacinių sistemų projektavimo, modeliavimo ir audito, informacijos vadybos, analitinių informacinių technologijų, duomenų analitikos, rinkodaros ir IT projektų vadybos srityse. Sparti interneto technologijų plėtra, naujų, informacinėmis technologijomis grįstų verslo modelių atsiradimas lemia nuolat augantį šios srities specialistų poreikį darbo rinkoje.

 

Kodėl ši programa?

  • Perspektyvi sritis. Įmonės ir organizacijos į informacines sistemas investuoja vis daugiau, todėl tapsite dabar ir ateityje ypač paklausios profesijos atstovu.

  • Techninių žinių ir sistemų vadybos sintezė. Programa rengia informacinių sistemų vadybos specialistus, iš esmės suprantančius tokių sistemų veikimo principus, gebančius projektuoti ir diegti informacines sistemas.

  • Puikiai su darbu derančios studijos. Paskaitos vyksta šiokiadienių vakarais arba šeštadieniais.

Karjera

  • Duomenų analitikas. Informacinių sistemų, duomenų analitikos, didžiųjų duomenų žinios padės pagrindą šiai karjerai.

  • Informacinių sistemų vadybininkas. Sistemų analizės, valdymo ir efektyvinimo įgūdžiai leis kurti vertę įmonėse bei organizacijose.

  • IT specialistas. Įgūdžių bei žinių kombinacija, įgyta studijų metu, jus pavers visapusišku IT specialistu.

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku