Menų terapija (dramos terapija)

Scope2x

Padalinys
Medicinos fakultetas

Scope2x

Krypčių grupė
Sveikatos mokslai

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Reabilitacija

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Sveikatos mokslų magistras

Scope2x

Trukmė
2 metai

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
120

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
4 787 EUR


Nuo 2019 rugsėjo VU-LMTA jungtinėje programoje „Menų terapija“ pradėta vykdyti Dramos terapijos specializacija. Dramos terapija apibūdinama kaip unikali psichoterapijos forma, kurioje kūrybiškumas, žaidimas, judesys, balsas, pasakojimas, dramatizavimas ir atlikimo menas užima pagrindinę vietą terapiniame santykyje.

Dramos terapija - aktyvi ir patirtinė praktika, kurios metu dalyviams sudaromos sąlygos pasakoti savo istorijas, kelti tikslus ir spręsti problemas, stiprinti tarpusavio santykių įgūdžius, reikšti jausmus ar pasiekti katarsį. Dramos terapijos dalyviai pasakojimų, projektinių žaidimų, tikslingos improvizacijos ir pasirodymo metu kviečiami repetuoti norimą elgesį, praktikuoti buvimą santykiuose, plėstis ir rasti lankstumą tarp gyvenimo vaidmenų ir veikti pokyčių, kuriuose jie nori būti, link.

Studijų programoje integruoti dramos terapijos, psichologijos, psichoterapijos, medicinos, profesinės bei tiriamosios praktikos dalykai suteiks galimybę išmokti kokybiškai vesti terapinį procesą, dirbti su grupėmis ar individualiai. Svarbus dėmesys studijų programoje - studijuojančiųjų savęs pažinimas dramos terapijos procese - grindžiamas žinojimu, kad tik pažindamas save, gali padėti kitam. Daugiau informacijos apie programą čia.

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku