Modeliavimas ir duomenų analizė (ištęstinis tvark.)

Padalinys Matematikos ir informatikos fakultetas Trukmė 2,5 metų
Krypčių grupė Matematikos mokslai Studijų forma Nuolatinės ištęstinės
Studijų kryptis (šaka) Statistika Studijų programos kreditai 90
Kvalifikacinis laipsnis Matematikos mokslų magistras 2020 m. metinė studijų kaina 2833 Eur

Studijų programa vykdoma lietuvių ir anglų kalbomis bei ištęstine forma. Ištęstinės formos studijų apimtis yra ne mažesnė kaip 30 kreditų ir ne didesnė kaip 45 studijų kreditai per metus, todėl studijos ištęstine forma trunka iki pusantro karto ilgiau negu nuolatine forma.

Dėmesio! Stojant į šią studijų programą yra laikomas motyvacinis vertinimas. Informacija apie vertinimą yra prienama Matematikos ir informatikos fakulteto interneto svetainėje.