Rinkodara ir integruota komunikacija (anglų k.)

Sukurta: 18 sausio 2013

Scope2x

Padalinys
Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas

Scope2x

Krypčių grupė
Verslo ir viešoji vadyba

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Rinkodara

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Verslo vadybos magistras

Scope2x

Trukmė
1,5 metai, 2 metai (dvigubas diplomas)

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
90

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
4 020 EUR

Rinkodaros ir komunikacijos studijose įgysite žinių bei įgūdžių, įgalinančių sėkmei nuolat kintančioje verslo terpėje. Ši programa užtikrins, kad gautumėte tik aktualių, globalioje realybėje pritaikomų žinių, kurių suteiks praktikuojantys specialistai. Sėkminga rinkodara šiandien – tai ir kruopščiai parengta strategija, ir tiksliai atlikta analizė, ir prisitaikymas prie pasaulinių integruotos komunikacijos tendencijų. Būtent tai aprėpiančios studijos yra pritaikytos ir karjeros pradžiai besirengiantiems studentams, ir aktualios informacijos poreikį turintiems profesionalams.

 

Kodėl ši programa?

  • Studijų programoje mokoma naujausių rinkodaros ir komunikavimo tendencijų skaitmeniniuose ir tradiciniuose kanaluose.

  • Pagrindinių programos dalykų dėstytojai yra sukaupę ilgametę rinkodaros, marketingo ir komunikacijos patirtį versle.

  • Kviestiniai programos lektoriai – industrijos ekspertai iš žinomų Lietuvos įmonių, paskaitas skaitys ir specialistai iš užsienio (anglų kalba).

  • Aukšto intensyvumo studijos, už pastangas atlyginančios išskirtinėmis karjeros galimybėmis.

Karjera

  • Marketingo vadovas. Tradicinių ir skaitmeninių kanalų rinkodaros ir komunikacijos žinios bei įgūdžiai – būtina sėkmingos marketingo vadovo karjeros sąlyga.

  • Rinkodaros analitikas. Studijų metu įsisavinti įvairūs rinkos analizės metodai padės pamatą rinkodaros analitiko karjerai.

  • Viešųjų ryšių vadovas. Programoje ugdomi įgūdžiai leis kurti ir įgyvendinti sėkmingas viešųjų ryšių strategijas, pastebėti galimas grėsmes ir į jas reaguoti.

„Rinkodaros ir integruotos komunikacijos magistro studijų programa leido man pasiekti savo tikslus - ne tik baigti šios programos studijas Vilniaus universitete, bet ir pratęsti jas Neapolio Parthenope universitete Italijoje. Su šiuo universitetu programą sieja dvigubo diplomo sutartis, kuria aš ir pasinaudojau. Pasinaudojusi šia galimybe dabar galiu drąsiai teigti, jog tai buvo pats teisingiausias pasirinkimas, o įgytas žinias bei sukauptą tarptautinę patirtį galiu taikyti savo tolimesnėje karjeroje bei didžiuoties dviem magistro diplomais.“

Aira Janonytė, Projektų vadovė, SERMO