Šiuolaikinės Azijos studijos

Padalinys Filosofijos fakultetas (Azijos ir transkultūrinių studijų institutas) Trukmė 2 metai
Krypčių grupė Humanitariniai mokslai Studijų forma Nuolatinės dieninės
Studijų kryptis (šaka) Regiono studijos Studijų programos kreditai 120
Kvalifikacinis laipsnis Humanitarinių mokslų magistras 2020 m. metinė studijų kaina 4234 Eur


Sužinokite apie šią studijų programą daugiau!

 

Ruta ZukaityteŠiuolaikinės Azijos studijos mane nustebino dalykų įvairiapusiškumu – nuo migracijos teisės iki žydiško spiritizmo. Dalykai buvo įdomūs ir skatino mąstyti visai kitaip, negu buvau įpratusi, o dėstytojai ir kursiokai iš naujo priminė, kas yra nedidelė, bet tvirta bendruomenė. Įsidarbinusi tarptautinėje kompanijoje gyvenau Turkijoje, Indijoje ir Singapūre, kur dalyvavau projektuose skirtingose Pietryčių Azijos šalyse. Bendraudama su kolegomis japonais, bangladešiečiais ar filipiniečiais dažnai prisimindavau tarpkultūrinės komunikacijos kurso žinias. Galimybė praleisti pusmetį Heidelbergo universitete pagal Erasmus mainų programą tik patvirtino mano įspūdį – Šiuolaikinės Azijos studijų programa buvo puikus pasirinkimas."

Rūta Žukaitytė, Projektų vadovė tarptautinėje telekomunikacijų kompanijoje

 

 

Kestutis VingilisŠiuolaikinės Azijos studijos – tai neįprastų temų, dekonstrukcijos ir asmenybių vieta, kur yra ugdomos nepakeičiamos kritinio mąstymo kompetencijos. Turėjau galimybę tyrimais prisiliesti prie sudėtingų ir asmeniškai įdomių temų. Nors studijų programos pavadinimas suteikia savotiškos mistikos aureolę, tačiau jų dėka asmuo yra skatinamas smalsiai ieškoti dar neišmintų, hermeneutiškų kelių."

Kęstutis Vingilis, Organizacijų vystymo partneris

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos