Šiuolaikinės Azijos studijos

Padalinys Filosofijos fakultetas (Azijos ir transkultūrinių studijų institutas) Trukmė 2 metai
Krypčių grupė Humanitariniai mokslai Studijų forma Nuolatinės dieninės
Studijų kryptis (šaka) Regiono studijos Studijų programos kreditai 120
Kvalifikacinis laipsnis Humanitarinių mokslų magistras 2021 m. metinė studijų kaina 4787 Eur

Šiuolaikinės Azijos studijos – tarpdisciplininė studijų programa, derinanti Azijos studijų metodų išmanymą ir gilinamąjį dviejų Azijos regionų – Rytų ir Pietų Azijos – šiuolaikinių kultūrų bei visuomenių pažinimą.

Šios programos siekis – išryškinti Azijos dimensiją skirtinguose akademiniuose diskursuose, kuriuose tradiciškai vyrauja europocentriniai požiūriai bei suteikti teorinius ir metodologinius Pietų ir Rytų Azijos studijų pagrindus, derinant juos su gilinamuoju šių regionų šiuolaikinių kultūrų ir visuomenių pažinimu.

Sužinokite apie šią studijų programą daugiau!

 

Ruta Zukaityte„Šiuolaikinės Azijos studijos mane nustebino temų įvairiapusiškumu – nuo migracijos teisės iki žydų misticizmo. Studijos buvo įdomios ir skatino mąstyti visai kitaip, negu buvau įpratusi, o dėstytojai ir kursiokai iš naujo priminė, kas yra nedidelė, bet tvirta bendruomenė. Dirbau tarptautinėje kompanijoje, gyvenau Turkijoje, Indijoje ir Singapūre, dalyvavau projektuose skirtingose Pietryčių Azijos šalyse. Bendraudama su kolegomis japonais, bangladešiečiais, filipiniečiais dažnai prisimindavau tarpkultūrinės komunikacijos kurso žinias. Galimybė praleisti pusmetį Heidelbergo universitete pagal Erasmus mainų programą tik patvirtino mano įspūdį – Šiuolaikinės Azijos studijų programa buvo puikus pasirinkimas."

Rūta Žukaitytė, Projektų vadovė tarptautinėje telekomunikacijų kompanijoje

 

 

Kestutis Vingilis„Šiuolaikinės Azijos studijos – ezoterinių, neįprastų temų, dekonstrukcijos ir asmenybių vieta, kur išsiugdžiau kritinį mąstymą ir polėkį. Turėjau galimybę tyrimais prisiliesti prie sudėtingų ir įdomių temų. Studijų pavadinimas suteikia savotiškos mistikos aureolę ir priverčia ieškoti dar neišmintų, hermeneutiškų kelių."

Kęstutis Vingilis, Organizacijų vystymo partneris

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku