Socialinis darbas

Padalinys Filosofijos fakultetas Trukmė 2 metai
Krypčių grupė Socialiniai mokslai Studijų forma Nuolatinės dieninės
Studijų kryptis (šaka) Socialinis darbas Studijų programos kreditai 120
Kvalifikacinis laipsnis Socialinių mokslų magistras 2021 m. metinė studijų kaina 3989 Eur

Sužinokite apie šią studijų programą daugiau!

 

Valentina RudinskajaStudijos VU Filosofijos fakultete suteikia galimybę išmokti vertinti socialinio darbo realijas tiek mokslo, tiek profesijos, tiek ypatingo, jautraus ir kartu atsakingo bendravimo su žmonėmis prasme. Socialinio darbo studijų programa pasižymi studijuojamų dalykų įvairumu: santykių ir bendravimo žinios vis glaudžiau siejamos su ekonominiais ir teisiniais aspektais, o tai skatina panaudoti ir tobulinti mastymo, analitinius, bendravimo ir bendradarbiavimo gebėjimus mokymosi procese“.

Valentina Rudinskaja, II magistrantūros kursas

 

 

Laura RamaškienėĮsiliejau į VU studentų bendruomenę vedina asmeninių inspiracijų ir per laiką užaugintos motyvacijos didinti savo, kaip asmens, daromą socialinį poveikį. O VU istoriškai didinguose pastatuose pasitikusios socialinio darbo magistrantūros studijos mane privertė pasijusti moderniai, jaukiai, suteikė gebėjimą jungti jau turimas žinias su naujai įgytomis, įvyko lyg ir vidinė transformacija, labai laiku ir labai gražioje Vilniaus vietoje, o mūsų pilietinėje visuomenėje esamų socialinių problemų identifikavimas ir sprendimai įgavo visai kitus, inovatyvesnius, gilesnius, aiškesnius pavidalus. Tikėjausi daug, išeinu rami ir su dar daugiau.

Laura Ramaškienė

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku