Socialinis darbas

Socialinis darbas

Sukurta: 21 sausio 2013

Scope2x

Padalinys
Filosofijos fakultetas

Scope2x

Krypčių grupė
Socialiniai mokslai

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Socialinis darbas

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Socialinių mokslų magistras

Scope2x

Trukmė
2 metai

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
120

Scope2x

Metinė studijų kaina (2022 metai)
4096 EUR

Sužinokite apie šią studijų programą daugiau!

Kodėl ši programa?

  • Socialinio darbo magistrantūra skirta norintiems įgyti naujų kompetencijų socialinio darbo srityje, pasikeisti patirtimi ir idėjomis, praplėsti karjeros galimybes. Šią programą tarptautiniai ekspertai įvertino kaip vieną geriausių socialinio darbo magistrantūros programų Lietuvoje, ją vykdo savo srityje pripažinti, Lietuvoje gerai žinomi dėstytojai ir mokslininkai. Ypač laukiame jau turinčių socialinio darbo patirties, tvirtai apsisprendusių ir toliau dirbti sunkų, bet prasmingą darbą socialinės pagalbos srityje. Laukiame žingeidžių, atkaklių ir profesinio tobulėjimo siekiančių studentų. 

Karjera

  • Absolventai dirba mokslinį-tiriamąjį arba praktinį socialinį darbą. Gali dirbti socialinių darbuotojų pareigose, taip pat vadovaujančiose pozicijose (valstybinėse, nevyriausybinėse organizacijose), taip pat savivaldybėse ar departamentuose, administruojančiuose socialinės pagalbos sritį bei formuojančiuose jos politiką.

     

 

 

Valentina RudinskajaStudijos VU Filosofijos fakultete suteikia galimybę išmokti vertinti socialinio darbo realijas tiek mokslo, tiek profesijos, tiek ypatingo, jautraus ir kartu atsakingo bendravimo su žmonėmis prasme. Socialinio darbo studijų programa pasižymi studijuojamų dalykų įvairumu: santykių ir bendravimo žinios vis glaudžiau siejamos su ekonominiais ir teisiniais aspektais, o tai skatina panaudoti ir tobulinti mastymo, analitinius, bendravimo ir bendradarbiavimo gebėjimus mokymosi procese“.

Valentina Rudinskaja, II magistrantūros kursas

 

 

Laura RamaškienėĮsiliejau į VU studentų bendruomenę vedina asmeninių inspiracijų ir per laiką užaugintos motyvacijos didinti savo, kaip asmens, daromą socialinį poveikį. O VU istoriškai didinguose pastatuose pasitikusios socialinio darbo magistrantūros studijos mane privertė pasijusti moderniai, jaukiai, suteikė gebėjimą jungti jau turimas žinias su naujai įgytomis, įvyko lyg ir vidinė transformacija, labai laiku ir labai gražioje Vilniaus vietoje, o mūsų pilietinėje visuomenėje esamų socialinių problemų identifikavimas ir sprendimai įgavo visai kitus, inovatyvesnius, gilesnius, aiškesnius pavidalus. Tikėjausi daug, išeinu rami ir su dar daugiau.

Laura Ramaškienė