Socialinis darbas

Scope2x

Padalinys
Šiaulių akademija

Scope2x

Krypčių grupė
Socialiniai mokslai

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Socialinis darbas

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Ugdymo mokslų magistras

Scope2x

Trukmė
1,5 metai

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
90

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
3 989 EUR

Studijų programa, rengianti aukštos kvalifikacijos socialinio darbo specialistus. Studijų metu gilinsitės į teorinius ir praktinius socialinio darbo aspektus, susijusius su negalią turinčiais ir pagyvenusiais asmenimis jų gyvenimo gerovės užtikrinimo kontekste. Studentams dėstomos modernios socialinės teorijos, negalios psichologija ir sociologija, socialinis teisingumas, gerovės politika ir kitos esminės šios srities disciplinos.

 

Kodėl ši programa?

  • Daugialypis studijų procesas. Specialieji gebėjimai lavinami derinant probleminį mokymą, kritinio mąstymo, atvejų analizės ir kooperuotas studijas.

  • Programa, orientuota į prasmingą karjerą. Gebėsite veikti socialiai neapibrėžtomis aplinkybėmis, žinosite, kaip teikti pagalbą asmenims, esantiems negalios ar kitoje sudėtingoje situacijoje.

  • Individualus dėmesys studentui. Periodiškos individualios konsultacijos su vadovu ir individualios mokslinio tiriamojo darbo užduotys leis studijų procesą kreipti norima linkme.

Karjera

  • Socialinis darbuotojas. Būsite kvalifikuoti dirbti šį visuomenei ypač reikalingą darbą įvairiose organizacijose. Galima toliau siekti profesinės kompetencijos tobulinimo doktorantūros studijose.

  • Darbas nevyriausybinėse organizacijose. Modernios žinios leis dalyvauti nevyriausybinių organizacijų veikloje, prisidėti prie visuomeninių judėjimų, spręsti visuomenei opius socialinius klausimus.

  • Darbas viešajame sektoriuje. Galėsite siekti karjeros valstybės, savivaldybių ar regioninio pavaldumo įstaigose teikdami profesionalias socialines paslaugas ir prisidėdami prie socialinės situacijos gerinimo šalyje.

„Magistro studijos visada pakankamai sudėtingos, nes reikia derinti darbą ir mokslus, tačiau džiugu tai, kad čia dirbantys dėstytojai yra supratingi šiuo klausimu ir patys iš studentų semiasi darbinės (praktinės) patirties, jie domisi mūsų realia veikla, iškylančiais iššūkiais ir negaili patarimų."

Eglė Ramonienė, Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centro atvejo vadybininkė

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku