Tarptautinė projektų vadyba (anglų k.)

Sukurta: 05 liepos 2016

Padalinys
Verslo mokykla

Krypčių grupė
Verslo ir viešoji vadyba

Studijų kryptis (šaka)
Vadyba

Kvalifikacinis laipsnis
Verslo vadybos magistras

Trukmė
1,5 metų

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Studijų programos kreditai

Metinė studijų kaina*
4 975 EUR

Programa parengta glaudžiai bendradarbiaujant su Lietuvos projektų valdymo asociacija. Programoje aktyviai dalyvauja verslo įmonių projektų vadovai.
Taip pat programa yra pripažinta pirmaujančios pasaulyje projektų vadybos asociacijos IPMA.

Tapkite lyderiais, kuriančiais vertę. Programa parengs jus mąstyti ir veikti strategiškai, vertinti rizikas, priimti sprendimus ir valdyti projektus Lietuvos bei tarptautinėse organizacijose. Įgytos žinios, įgūdžiai ir žmogiškieji ryšiai leis plėtoti sėkmingą projektų valdymo karjerą tiek versle, tiek viešajame sektoriuje.

Kodėl ši programa?

• Mokysitės iš profesionalų. Studijų dėstytojai – patyrę Lietuvos ir užsienio projektų vadovai.

• Tarptautiškumas. Anglų kalba vykstančios studijos užtikrina, kad studentai įsisavintų šių dienų tarptautinę projektų valdymo terminologiją, būtų pasiruošę karjerai tarptautinėse organizacijose.

• Aukščiausi standartai. Programa parengta pagal International Project Management Association (IPMA) standartus ir atitinka naujausias tarptautines projektų valdymo tendencijas.

• Universalios studijos. Dėstomų dalykų sąraše – Agile projektų valdymo metodika, projektų finansų valdymas, žmogiškieji ištekliai, kokybės ir inovacijų valdymas, projektų portfelio valdymas.

Karjera

• Darbas tarptautinėse įmonėse. Baigę studijas, būsite pasiruošę dirbti modernioje, globalioje verslo aplinkoje.

• Darbas Lietuvos ir tarptautinėse organizacijose. Studijų metu įgytos žinios ir įgūdžiai parengs karjerai vyriausybinėse ir nevyriausybinėse organizacijose, vykdančiose tarptautinius projektus.

• Konsultacinis darbas. Studijuojant išlavintas strateginis požiūris į projektų valdymą leis užsiimti konsultacine veikla Lietuvos bei užsienio įmonėse.

* Stojantiesiems, pateikusiems prašymą pagrindinio priėmimo I–ojo etapo metu, metinė studijų programos kaina – 4450 EUR; kituose etapuose – 4975 EUR.

VU ir VšĮ VU Tarptautinio verslo mokyklos absolventams, pateikusiems prašymą bet kurio priėmimo etapo metu, taikoma 4450 EUR metinė studijų programos kaina.