Tarptautinė projektų vadyba (anglų k.) (motyvacijos vertinimas)

Padalinys
Verslo mokykla

Krypčių grupė
Verslo ir viešoji vadyba

Studijų kryptis (šaka)
Vadyba

Kvalifikacinis laipsnis
Verslo vadybos magistras

Trukmė
1,5 metų

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Studijų programos kreditai

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
4 365* / 4 850 / 3 989 EUR

* Mažesnė studijų kaina yra taikoma stojantiesiems, pateikusiems prašymą pagrindinio priėmimo I–ojo etapo metu.

* Vilniaus universiteto ir VšĮ Vilniaus universiteto tarptautinio verslo mokyklos absolventams, VšĮ Vilniaus universiteto tarptautinio verslo mokyklos ir Verslo mokyklos papildomųjų studijų absolventams, pateikusiems prašymą bet kurio priėmimo etapo metu, taikoma 3989 EUR metinė studijų programos kaina.

Tapkite lyderiais, kuriančiais vertę. Programa parengs jus mąstyti ir veikti strategiškai, vertinti rizikas, priimti sprendimus ir valdyti projektus Lietuvos bei tarptautinėse organizacijose. Įgytos žinios, įgūdžiai ir žmogiškieji ryšiai leis plėtoti sėkmingą projektų valdymo karjerą tiek versle, tiek viešajame sektoriuje.

Dėmesio! Stojant į šią studijų programą yra laikomas motyvacinis vertinimas. Vertinimo datą ir laiką galite rasti čia. Daugiau informacijos apie vertinimą yra prienama Verslo mokyklos interneto svetainėje.

Kodėl ši programa?

• Mokysitės iš profesionalų. Studijų dėstytojai – patyrę Lietuvos ir užsienio projektų vadovai.

• Tarptautiškumas. Anglų kalba vykstančios studijos užtikrina, kad studentai įsisavintų šių dienų tarptautinę projektų valdymo terminologiją, būtų pasiruošę karjerai tarptautinėse organizacijose.

• Aukščiausi standartai. Programa parengta pagal International Project Management Association (IPMA) standartus ir atitinka naujausias tarptautines projektų valdymo tendencijas.

• Universalios studijos. Dėstomų dalykų sąraše – Agile projektų valdymo metodika, projektų finansų valdymas, žmogiškieji ištekliai, kokybės ir inovacijų valdymas, projektų portfelio valdymas.

Karjera

• Darbas tarptautinėse įmonėse. Baigę studijas, būsite pasiruošę dirbti modernioje, globalioje verslo aplinkoje.

• Darbas Lietuvos ir tarptautinėse organizacijose. Studijų metu įgytos žinios ir įgūdžiai parengs karjerai vyriausybinėse ir nevyriausybinėse organizacijose, vykdančiose tarptautinius projektus.

• Konsultacinis darbas. Studijuojant išlavintas strateginis požiūris į projektų valdymą leis užsiimti konsultacine veikla Lietuvos bei užsienio įmonėse.

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!