Tarptautinė projektų vadyba (anglų k.)

Padalinys Verslo mokykla Trukmė 1,5 metų
Krypčių grupė Verslo ir viešoji vadyba Studijų forma Nuolatinės dieninės
Studijų kryptis (šaka) Vadyba Studijų programos kreditai 90
Kvalifikacinis laipsnis Verslo vadybos magistras 2020 m. metinė studijų kaina 4850* Eur

Tarptautinės projektų vadybos magistrantūros programa yra parengta glaudžiai bendradarbiaujant su Lietuvos projektų vadybos asociacija. Programa skirta esamiems ir būsimiems projektų vadovams, kurie galėtų dirbti su Projektais, Programomis, Portfeliu (3P) nacionalinėse ir tarptautinėse verslo įmonėse ir organizacijose. Ji sudaryta pagal International Project Management Association (IPMA) parengtą ICB – International Competence Baseline. Programos turinys suderintas su Lietuvos projektų vadybos asociacija (LPVA). Programoje dėsto projektų vadybos Lietuvos ir užsienio praktikai (projektų vadovai). Studijos vykdomos anglų kalba.

Dėmesio! Stojant į šią studijų programą yra laikomas motyvacinis vertinimas. Informacija apie vertinimą yra prienama Verslo mokyklos interneto svetainėje.

*Senato balandžio 21 d. nutarimu, buvo patvirtinta, kad visiems stojantiesiems I etapo metu bus taikoma 20 proc. nuolaida (alumnams ji bus taikoma ir kituose etapuose).