Tarptautinio verslo vadyba (anglų k.)

Tarptautinio verslo vadyba (anglų k.)

Sukurta: 14 kovo 2019

Scope2x

Padalinys
Kauno fakultetas

Scope2x

Krypčių grupė
Verslo ir viešoji vadyba

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Vadyba

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Verslo vadybos magistras

Scope2x

Trukmė
2 metai

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
120

Scope2x

Metinė studijų kaina (2022 metai)
4450 EUR

Studijų programa yra vykdoma anglų kalba.

Programos tikslas – rengti šiuolaikinius rinkos poreikius atitinkančius aukštos kvalifikacijos specialistus, gebančius dirbti tarptautinio verslo įmonėse vidutinio ir aukščiausio lygio vadovais. Siekiama suteikti vadybos, ekonomikos ir kitų su šia sritimi susijusių žinių ir praktinių įgūdžių asmenims, siekiantiems karjeros tarptautinėse organizacijose.

Kodėl ši programa?

  • Programa suteikia galimybę mokytojams tobulinti skaitmenines kompetencijas, tapti skaitmeninių sprendimų kūrėjais ir įgyti magistro laipsnį.

  • Pritaikyta dirbantiesiems. Paskaitos vyksta nuotoliniu būdu po darbo valandų arba su visa grupe iš anksto suderintu tvarkaraščiu.

  • Nedidelės grupės, šiuolaikiški ir klasikiniai mokymo metodai, realių atvejų analizė, daug komandinio darbo galimybių, pažangių technologijų naudojimas.

  • Paskaitas skaito ne tik Universiteto dėstytojai, bet ir didelę patirtį turintys socialiniai partneriai iš IT įmonių.

Karjera

  • Įgytos žinios leis pagerinti savo kvalifikaciją informatikos ir gretutinių sričių mokytojams ir plėtoti pedagoginę karjerą, taikant naujausias IT srities žinias ugdymo veiklose.

  • Kitų sričių mokytojams IT žinios leis ne tik pakeisti pedagoginę kvalifikaciją, bet ir pamatyti naujas IT taikymo galimybes savo dalykinėje srityje ir šias žinias perduoti moksleiviams.

  • Pedagogai, plėtojantys vadovaujamo darbo progimnazijose ir gimnazijose karjeras, įgytas žinias galės integruoti ir taikyti organizacijos veikloje, analizuodami organizacijos informacinius srautus bei siūlydami projektinius sprendimus.

Saulė„Ši studijų programa puikiai tiks siekiantiems išbandyti save bei norintiems įgyti žinių, padėsiančių bet kurioje veikloje ar darbo srityje. Vienas didžiausių Tarptautinio verslo vadyba programos privalumų – didžioji dalis paskaitų yra sukurtos taip, kad leistų mums (studentams) suprasti teorinių žinių reikšmę bei lengvą ir logišką jų pritaikymą darbuose. Be to, magistratūros studijos padeda darbo patirties jau įgijusiems studentams geriau suprasti, kodėl ir kaip tam tikri veiksniai lemia sėkmes ar nesėkmes, o ateinantiems iškart po pirmosios pakopos studijų, leis pagilinti žinias ir geriau pasiruošti ateities veikloms. Magistratūrą rekomenduoju nebijantiems iššūkių ir siekiantiems padėti tvirtus pamatus būsimiems darbams “

Gabija Stanislovaitytė, Tarptautinio verslo vadyba (anglų k.) studentė