Verslo procesų valdymas (ištęstinės studijos)

Scope2x

Padalinys
Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas

Scope2x

Krypčių grupė
Verslo ir viešoji vadyba

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Verslas

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Verslo vadybos magistras

Scope2x

Trukmė
2 metai

Scope2x

Studijų forma
Ištęstinė

Scope2x

Studijų programos kreditai
90

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
2 700 EUR

Studijos, parengiančios darbui dinamiškoje verslo aplinkoje. Holistinį požiūrį į verslo procesus skatinanti programa suteiks gilių verslo analizės, procesų ir rizikos valdymo žinių, supažindins su kertiniais projektų ir paslaugų valdymo metodais. Įprasite paskirus verslo procesus matyti visumos kontekste, tiksliai žinosite, kaip kintančiose situacijose priimti geriausius, duomenimis paremtus sprendimus.

 

Kodėl ši programa?

  • Gilinkite žinias, mokykitės iš praktikų. Kurso dėstytojai – patyrę savo sričių ekspertai, o dalis studentų – jau praktikuojantys verslininkai arba specialistai.

  • Itin didelė verslo procesų specialistų paklausa rinkoje.

  • Galimybė studijų semestrą praleisti užsienio universitetuose, o sėkmingai baigę studijas galėsite atlikti 6 mėnesių praktiką užsienio kompanijose.

Karjera

  • Verslo procesų analitikas. Įvairiapusės verslo procesų žinios sudarys pagrindą sėkmingai verslo procesų analitiko karjerai.

  • Projektų vadovas. Dėl studijose įgytų žinių ir tarptautinių projektų valdymo įgūdžių tapsite darbo rinkoje paklausiu projektų vadovu.

  • Verslo procesų vadovas. Holistinis požiūris į verslo procesus, gebėjimas strateguoti ir priimti pamatuotus sprendimus parengs šiam perspektyviam karjeros keliui.

Baigiau Vilniaus Universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto (VU EVAF) bakalauro ir magistro studijas, kuriose įgijau bendrą ekonomikos, finansų ir vadybos sričių suvokimą. Ačiū VU EVAF už suteiktas žinias, kurios labai padėjo pradedant profesinę karjerą. Vėliau, įgyjant vis daugiau praktinių žinių ir įgūdžių, bei siekiant sėkmingos tolimesnės karjeros, labai svarbūs keli aspektai: (1) nuolatinis asmeninis tobulėjimas ir sukauptų žinių gilinimas; (2) ryžtas ir drąsa pasinaudojant gyvenimo suteiktomis galimybėmis; (3) atsakomybė ir partneriškas požiūris į kolegas bei klientus. Šiuo metu dirbu didžiausios šalies energetikos įmonių grupės „Ignitis grupė“ valdomos bendrovės AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) valdybos nariu, atsakingu už įmonės finansų ir administravimo sritį. ESO skirsto elektrą ir dujas bei prižiūri skirstomuosius tinklus, kad jie būtų patikimi ir efektyvūs, rūpinasi tinklų gedimų šalinimu ir naujų klientų prijungimu."

Augustas Dragūnas, AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) valdybos narys, atsakingas už įmonės finansų ir administravimo sritį

 

„Verslo procesų valdymo ir, jau ankščiau įgytos, finansų valdymo žinios man padėjo pasirinkti vieklos audito tematiką doktorantūros studijose. Procesai bei finansai šioje srityje yra glaudžiai susiję, todėl turiu galimybę pritaikyti įgytas žinias. Verslo procesų valdymo studijose pradėjau sistemiškai matyti dalykus, atrasti tarp jų sąsajas. Magistro darbo tarpiniai gynimai išmokė žvelgti ir vertinti kritiškai. Procesų studijos naudingos siekiant suprasti kaip vyksta verslas, kaip jį įvertinti, kaip optimizuoti procesus, kad būtų pasiektas geriausias verslo rezultatas.“

Asta Šalienė, VU EVAF Vadybos m. krypties doktorantė, Operacijų ir rizikos skyriaus vadovė, UAB „Debitum fori“

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku